Other lots in this auction
-
#257
“Het getemde vogeltje”. Een bronzen beeld met donker patina. Naar een werk van Moreau.
”Le petit oiseau apprivoisé”. Une statue en bronze. d’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#739Noritake
Theeserviesje van polychroom porselein met gevarieerd decor. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine polychrome aux décors variés. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#142Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Bloemenvaas”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 150 / 200 -
#636
Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#196
Een grote eikenhouten kast in Spaanse renaissancestijl met zes paneeldeuren, versierd met cassettes in smeedijzeren hengsels en met drie laden.
Une grande armoire en chêne, style Renaissance d’Espagne, six portes, décor de cassettes et montures en fonte, trois tiroirs.No longer availableDim. 163 x 300 x 56 cmEstimate: € 300 / 500 -
#645Swarovski
Een lot vogeltjes van geslepen kristal, bestaande uit een nestje met vier kuikens, een pelikaan, een kiwi, twee eendjes, een duif, een pinguïn en twee kleine vogeltjes.
Lot d’oiseaux en cristal taillé comprenant un nid à quatre poussins, un pélican, un kiwi, un pigeon, un pingouin et deux petits oiseaux.No longer availableDim. h: 1,5 - 4,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#631
Een lage beukenhouten designtafel.
Table de salon design en hêtre.No longer availableDim. 185 x 108 cmEstimate: € 100 / 180 -
#369
Radio Grundig. Begin jaren 50.
Une radio Grundig. Début années 50.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een diamant van ± 0,30 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant de ± 0,30 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 850 / 950 -
#389
Een koperen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Un lustre à cinq bras avec deux points lumineux à chaque bras.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#302
“The Sampler” & “Serenity”. Twee zeefdrukken naar werken van Campbell Taylor. Engeland, jaren ‘30. In indrukwekkende kaders, maar met beschadigingen.
”The sampler” & “Serenity”. Deux sérigraphies d’après des oeuvres de Campbell Taylor. Angleterre, années ‘30. Encadrements impressionnants, mais quelques dégâts.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 200 / 220 -
#251A. LaplanchePeriod: 1854-1935
“Liggend hertje”. Een bronzen beeldje.
”Petit cerf couché”. Une statuette en bronze.No longer availableDim. 15 x 7,5 cmEstimate: € 120 / 180