Other lots in this auction
-
#380Pontiac ZurichEen lot dameshorloges van verzilverd metaal en verguld. “Hanswijck”. Een munt met horloge ketting. e.a.
Lot de montres de dame en métal argenté et doré. “Hanswijck”, un insigne avec gourmette e.a.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#422Maurice Blieck“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 19 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#483Schatz KundaDrie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.
Trois différentes pendulettes de table rondes tournantes.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#410Een houten tafelvitrine met drie deurtjes, waarbij het voorste met geslepen ster. Met afneembaar dienblad.
Une vitrine de table en bois à trois portes, dont la porte de devant avec une étoile incrustée. Le plateau est amovible.No longer availableDim. 76 x 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#829Een halfrond bijzetmeubeltje van notenhout met twee laden.
Petit meuble demi-lune en noyer ouvrant à deux tiroirs et avec tablette d’entretoise.No longer availableDim. b: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#689Achiel LombaertPeriod: 1911-1990“Stilleven met boek en bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature mort aux livre et vase de fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 73 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#559W. Hogendijk“Paganini”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
"Paganini". Huile sur toile. Signée et datée '70.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#818Een sobere armstoel met rieten zit.
Fauteuil sobre à siège en osier.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#174Maurice BlieckPeriod: 1876-1922“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 57 cmEstimate: € 400 / 600 -
#342Jakob Smits“Christus met de Emmaüsgangers”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 65/120 buiten de plaat.
”Le Christ et pèlerins d’Emmaüs”. Une gravure. Signée et numérotée 65/120 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#122“Herenportret”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw.
”Portrait d’homme”. Huile sur toile. XVIIi!ème siècle.No longer availableDim. 56 x 47 cmEstimate: € 300 / 500 -
#753B.F.K.Een jardinière van kobaltblauw porselein met een handgeschilderd bloemendecor met messingen montuur en voet. Onderaan gemerkt.
Jardinière en porcelaine bleue cobalt à décor de fleurs peint à la main. Monture et base en laiton. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100

