Other lots in this auction
-
#355
“De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.
”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120/200 -
#617
Een armstoel van gebeeldhouwd beukenhout in Louis-XIII stijl.
Un fauteuil en hêtre sculpté de style Louis XIII.No longer availableDim. h:110 cmEstimate: € 120/200 -
#732Anto Diez
“Ellende van de wereld”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”La misère du monde”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 30/50 -
#505
Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.No longer availableDim. H.68 cmEstimate: € 80/120 -
#410Val St. Lambert.
Een reeks van drie kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Model Heidelberg.
Une série de trois candélabres en cristal incolore taillé. Modèle Heidelberg.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/50 -
#9Jos Albert
“Plattelandszicht”. aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1928.
”Vue sur la campagne”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20/30 -
#482Christian Straetling
“Flight”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vol”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#589
“Damesportret.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening. Klein letsel onderaan.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Porte une signature. Petit dégât en dessous.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 420/480 -
#120Schaffhausen Swiss
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct avec un bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 58,67 gEstimate: € 700/900 -
#696
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kilim en laine noué main.No longer availableDim. 195 x 120 cmEstimate: € 50/80 -
#697
Een vaasje van hoorn met een reliëfdecor van vleermuizen. Chinees werk.
Un petit vase en corne au décor en relief de chauve-souris. Travail chinois.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60/80 -
#105
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2200