#622David Hemadaze“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1991.
"Composition". Huile sur toile. Signée et datée 1991 au dos.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#595Een paar antieke houten stijgbeugels met smeedijzeren monturen. Spanje, XVIIIe eeuw. Gemonteerd als lamp.
Une paire d'étriers anciens en bois avec des montures en fer forgé. Espagne, XVIIIe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
Une broche en or blanc 18 kt sertie de diamants à huit pans d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 11,36 gEstimate: € 700 / 800 -
#363Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
#680Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.
#328Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
#152Hans von BartelsPeriod: 1856-1913“Jong boerenmeisje”. Olieverf op board. Gesigneerd en “München.
#491Constantin Meunier“De Buildrager”. Massief bronzen beeld. Draagt handtekening.
Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100