Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“drie figuren met hond en twee paarden” Een potloodschets op papier. Gesigneerd.
Henri Leys

“Drie figuren met hond en twee paarden” Een potloodschets op papier. Gesigneerd.

“Trois personnages avec un chien et deux chevaux”. Un croquis au crayon sur papier. Signé.
Dim. 14 x 15 cm
SKU: 2410170699.
Categories: Papier, Tekening.
Auction day: 25 October 2017 19:00
Catalogue #699
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #372
    August Gillé

    “Vrouwenportret”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.

    “Portrait de femme”. Une Sanguine sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #219
    Appel

    Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘82 en genummerd op 90 buiten de plaat.

    Une lithographie. Signée, datée ‘82 et numérotée sur 90 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 64 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #64
    Louis Camerlynckx

    “Jongensportret”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.

    “Portrait de jeune homme”. Pastel sur papier. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #689
    Armand Rassenfosse

    “Naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.

    “Nu”. Dessin en sanguine. Signé.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 6à / 100
  • #364
    Théodore Verschaeren
    Period: 1874 - 1937

    “Studietekening van een vrouw”. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.

    “Etude d’une femme”. Fusain sur papier. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 29 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #52
    Marie Michel Henry

    “Stilleven met bloemen en vaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte, vase et fleurs”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #34
    Deheereweghe

    “Schip in het droogdok”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Navire en cale sèche”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #229
    Panamarenko

    “Panamarenko , Pastille” . Een litho van een ontwerp voor een affiche van een tentoonstelling te Antwerpen. Achteraan met stempel, gesigneerd en genummerd op 150 exemplaren vooraan.

    “Panamarenko, Pastille”. Une lithographie d’un croquis d’une affiche d’exposition à Anvers. Avec cachet au dos, signée et numérotée sur 150 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 46 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #334
    Marie Michel Henry

    “Stilleven met rozen in Delftse jardinière”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte, fleurs dans une jardinière de Delft”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 38 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #262
    Léonia Mallentjer

    “Stilleven met bloemen”. Pastel op papier. Gesigneerd

    “Nature morte, fleurs”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #362
    Alfons Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    “Boerenkoppel op het veld”. Aquarel en houtskool op papier. Gesigneerd.

    “Couple de fermiers aux champs”. Aquarelle et fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465

    Twee affiches van Kuifje. “ Kuifje in Congo” van Moulinsart en een andere affiche.

    Deux affiches de Tintin. “Tintin au Congo” de Moulinsart et une autre affiche.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #154

    “Zicht op Mechelen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1955.

    “Vue sur Malines”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1955.
    No longer available
    Dim. 59 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #314
    Blanche Odin
    Period: 1865 - 1957

    “Stilleven met bloemen op een boek”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte, fleurs sur un livre”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 40 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #224
    P. Alechinsky

    “Derrière le miroir nr 250”. Een lithografie.

    “Derrière le miroir n° 250”. Une lithographie.
    No longer available
    Dim. 58 x 78 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #244
    Marie Michel Henry

    “Stilleven met pioenen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte, pivoines”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #760

    Een reeks van zes aquarellen met betrekking tot Venetiaanse carnavalskledij.

    Une série de six aquarelles en relation avec les vêtements de carnaval de Venise.
    No longer available
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #264
    Lèonia Mallentjer

    “La corbeille aux chiffons”. Pastel op papier. Gesigneerd

    “La corbeille aux chiffons”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    R. Terheyen

    “Windstilte”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1950.

    “Accalmie”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1950.
    No longer available
    Dim. 16 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #289
    Ferdinand Schirren
    Period: 1872 - 1944

    “Stilleven in interieur”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte dans un intérieur”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #42
    Marie Michel Henry

    “Boerenkar”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.

    “Charrue”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 15 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #222
    P. Alechinsky

    “filmexprmntlfilm” Een poster voor een filmvoorstelling te Knokke in 1964.

    “filmexprmntlfilm”. Une affiche de cinéma de 1964 à Knokke.
    No longer available
    Dim. 59 x 84 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #720
    Hilde Hendrickx

    Twee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Deux natures mortes, scènes florales. Aquarelle sur papier. Signées.
    No longer available
    Dim. 33 x 31 & 32 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #2

    Een reclame-affiche voor St Michel uit le Patriote illustré.

    Une affiche publicitaire pour St Michel venant du Patriote illustré.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 22,5
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #44
    Val St. Lambert

    Een geslepen kristallen bonbonnière, rood in de massa.

    Une bonbonnière en cristal taillé, rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #68

    Een Madonna met kind van deels verguld Brussels porselein. Eind XIXe eeuw.

    Vierge à l’Enfant sur porcelaine de Bruxelles partiellement dorée. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #278

    Een kleine sierjardinière van meerkleurig en verguld Limogesporselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een gelijkaardig schaaltje van Frans porselein aan toen.

    Une petite jardinière en porcelaine de Limoges polychrome et doré. Marque à la base. Nous ajoutons une coupelle en porcelaine française.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #494
    Felix Timmermans

    “Een kus op een boerenpaard”. Een met aquarel ingekleurde gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Een kus op een boerenpaard”. Une gravure colorée à l’aquarelle. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #286

    Een mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten op wieltjes.

    Table en acajou aux pieds cannelés sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 128 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #502
    Frans Hens
    Period: 1856 - 1928

    “Het scheepswrak”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 22/30 buiten de plaat. We voegen er een tweede, niet gesigneerde ets van dezelfde artiest aan toe.

    “L’épave”. Une eau-forte. Signée et numérotée 22/30 hors planche.
    No longer available
    Dim. 45,5 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #376

    Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.

    Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 162 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #652
    Frank-Ivo Van Damme
    Period: °1932

    “Meisje met gitaar”. Potlood op papier”. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    “Fillette avec sa guitare”. Crayon sur papier. Signé et daté 1977.
    No longer available
    Dim. 75 x 52 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #386

    Een buffet van groengepatineerd hout met twee deuren en twee laden.

    Un buffet en bois patiné vert avec deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #612

    Drie handgekleurde oude prenten uit een Duits kruidenboek. XVIe en XVIIIe eeuw. In kaders van wortelnootfineer.

    Trois anciennes images colorées à la main, extraits d’un livre d’herboristerie allemand. Avec encadrement en placage de racine.
    No longer available
    Dim. 28 x 18 & 18 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #114

    “De vier jaargetijden.” Vier glasramen naar Alphonse Mucha.

    “Les quatre saisons”. Quatre vitraux d’après Alphonse Mucha.
    No longer available
    Dim. 55 x 116 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #691

    Een schemerlamp van varkensblaas, versierd met een bloemendecor.

    Une lampe fabriquée à partir d’une vessie porcine, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More