Similar lots by type
-
#208Raymond Reding
“Monsieur Vincent, Vriend van de Armen”. Ed. Lombard Collectie 1957. Hard cover. Goede staat, met Kuifjepunt.
« Monsieur Vincent, Vriend van de Armen ». Éd. Collection Lombard 1957. Relié. Bon état, avec point Tintin.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#667Wirel
13 Franstalige stripalbums. “Les Aventures de Bessy”. Vroege uitgaven, de nummers 6, 10, 11, 18, 20, 24, 32, 36 zijn eerste uitgaven. De nummers 2, 9, 12, 15 en 22 zijn latere edities. Matige tot goede staat.
13 albums de bandes dessinées en français. “Les Aventures de Bessy”. Editions anciennes, les numéros 6, 10, 11, 18, 20, 24, 32, 36 sont premières éditions. Les numéros 2, 9, 12, 15 et 22 sont réédités. Etats moyennes à bons.No longer availableEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#378
Een lot van twee 19de eeuwse scheerbekkens, Frans en Luxemburgs.
Lot de deux bassines à raser du 19ème siècle, française et luxembourgeoise.No longer availableEstimate: € 70 / 90 -
#161
“Geraakt edelhert”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op sokkel van tweesoortig mineraal.
"Cerf élaphe blessé". Sculpture en régule à patine brune sur un socle de deux types de minéraux.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#264Trente
“Antwerps interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'intérieur anversois". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#534
Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII-stijl.
Fauteuil sculpté de style Louis XIII.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#40
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,33 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,33 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 480 / 550 -
#555
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil et un fauteuil de style Régence.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#494Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992
“Weerspiegeling”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Réflexion". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#670
Een klein bijzetkastje met een lade en een opzij rollend deurtje.
Une petite armoire d’appoint avec un tiroir et une porte latérale coulissante.No longer availableDim. 70 x 50 x 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#160
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,56 ct.No longer availableDim. 2,78 gEstimate: € 800 / 900 -
#69
“Borgafjäll, Lapland.” Olieverf op board. Gedateerd 1953. Gemonogrammeerd ‘LH’.
"Borgafjall, Laponie." Huile sur carton. Daté 1953. Monogrammé 'LH'.No longer availableDim. H 34 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#3
Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee kleine en een groter vaasje, een potje, een kleine asbak en een pique-fleurs. We voegen er een vaasje van Bergen aan toe.
Lot de poterie de Gouda, composé de deux petits et d'un plus grand vase, d'une jarre, d'un petit cendrier et d'un pique-fleurs. Nous ajoutons un vase de Bergen.No longer availableDim. h: 5 - 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#267Fischer, Budapest
Een aardewerken sierjardinière met meerkleurige en vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Jardinière d'ornement en faïence à décors multicolores et dorés. Marquée en bas.No longer availableDim. 15 x 32 x 22 cmEstimate: € 40 / 60