Similar lots by type
-
#667Wirel
13 Franstalige stripalbums. “Les Aventures de Bessy”. Vroege uitgaven, de nummers 6, 10, 11, 18, 20, 24, 32, 36 zijn eerste uitgaven. De nummers 2, 9, 12, 15 en 22 zijn latere edities. Matige tot goede staat.
13 albums de bandes dessinées en français. “Les Aventures de Bessy”. Editions anciennes, les numéros 6, 10, 11, 18, 20, 24, 32, 36 sont premières éditions. Les numéros 2, 9, 12, 15 et 22 sont réédités. Etats moyennes à bons.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#208Raymond Reding
“Monsieur Vincent, Vriend van de Armen”. Ed. Lombard Collectie 1957. Hard cover. Goede staat, met Kuifjepunt.
« Monsieur Vincent, Vriend van de Armen ». Éd. Collection Lombard 1957. Relié. Bon état, avec point Tintin.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#384
“Portret van Fred Bervoets”. Zeefdruk, door Wilfried Pas naar eigen wassen beeld (37 x 28 cm). “Zittend personage”. Ets, onleesbaar genummerd en gesigneerd buiten de plaat (20 x 17 cm).
"Portrait de Fred Bervoet". Sérigraphie, par Wilfried Pas d'après sa propre image de cire (37 x 28 cm). "Personnage assis". Eau-forte, illisiblement numérotée et signée à l'extérieur de la planche (20 x 17 cm).No longer availableDim. 17x21cm40x25cmEstimate: € 40/50 -
#425
“Vreugdeviering.” Metalen profiel.
"Célébration de la joie." Profilé métallique.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 60/80 -
#607
Een lot van twaalf miniatuur Chinees porseleinen vaasjes. In hangkastje.
Lot de douze vases miniatures en porcelaine de Chine. Dans un placard à suspendre.No longer availableDim. H:3-5cmEstimate: € 40/60 -
#556
Een gepolychromeerde antieke Duitse dekenkoffer.
Un coffre à linges allemand antique polychrome.No longer availableDim. 93x45x50cmEstimate: € 60/80 -
#469Maurits Van Saene
“Rotsformatie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 25 x 30Estimate: € 400/600 -
#685
Een zware eikenhouten balk, afkomstig uit de Sint Sulpitiuskerk te Diest. Voor XVe eeuw. Op wielen.
Une lourde poutre en chêne, de la Sint Sulpitiuskerk à Diest. Avant XVe siècle. Sur roues.No longer availableDim. 165 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#624Bob StikkersPeriod: °1944
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 64/75 buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signée et numérotée 64/75 hors planche.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#439Raf CoorevitsPeriod: °1934
“Marionnetten” en “Kalkoen”. Twee etsen, gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
"Marionnettes" et "Turquie". Deux eaux-fortes, signées et numérotées hors planche.No longer availableDim. 32 x 23 & 22 x 16 cmEstimate: € 100/120 -
#10
Een 18 K geelgouden hanger met camee bezet met pareltjes en robijntjes.
Un pendentif en or jaune 18 kt avec camée serti de perles et de rubis.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 150/200 -
#547
Een reeks van 39 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.
Un ensemble de 39 assiettes à pâtes molles à décor floral. Tournai, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 24,5 & 26 cmEstimate: € 200/240 -
#456
Een kunstlederen fauteuil in vier kleuren. Eén wieltje manco.
Fauteuil en similicuir en quadrichromie, il manque une roulette.No longer availableDim. H:100cmEstimate: € 120/180 -
#468
Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit drie kommetjes, een waterschaaltje op voet en twee bordjes. Alles onderaan gemerkt. Eén kommetje gebarsten.
Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé de trois bols, d'un plat à eau sur pied et de deux assiettes. Tout marqué en bas. Une tasse fêlée.No longer availableDim. h: 3,5 cm - 8 cmEstimate: € 80/120