#601Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.
Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 200 / 300 -
#322Constant PermekePeriod: 1886 - 1952“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 3000 / 5000 -
#684Victor SimoninPeriod: 1877 - 1946“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#689“Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
#669Béla KadarPeriod: 1877 - 1956“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘22.
”Composition abstraite”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘22.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 100 / 160 -
#540Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#715Een zilveren armband met gouden bolletjes.
#670Een halssnoer met schijfjes van zoetwaterparels met een zilveren slot.
#104Oscar Mulkens“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621Een gesculpteerde slagtand met diverse personages. Op staander. Chinees werk, eerste helft XXe eeuw. Gemerkt.
Une défense sculptée à personnages divers. Sur support. Travail chinois, première partie XXème siècle. Marque.No longer availableDim. l: 71 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#318Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.
#706HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 350 x 254 cmEstimate: € 200 / 240