Other lots in this auction
-
#528Olifant in crackleware gemonteerd als leeslamp.
Un éléphant en crackleware monté en lampe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#135Jaeger-LecoultreEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met lederen polsband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct, bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#256Een salongarnituur, bekleed met beige velours, bestaande uit een driezits sofa en twee fauteuils 100 x 100 x 90 cm. Nieuwstaat.
Une garniture de salon, comprenant un canapé à trois places et deux fauteuils 100 x 100 x 90 cm. Revêtement en velours beige. Etat neuf.No longer availableDim. 220 x 100 x 100 cmEstimate: € 300 / 500 -
#752“Model A”. Een poster naar een werk van Panamarenko.
”Modèle A”. Un poster d’après une oeuvre par Panamarenko.No longer availableDim. 41 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#497Een vaas van Chinees porselein met een famille rose decor.
Un vase en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Regina, GoudaEen art nouveau vaas van meerkleurig plateel. Decor ‘Argos’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase Art Nouveau en faïence polychrome. Décor ‘Argos’. Marque sous la base. Intact.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#557Twee gemberpotten, wit met blauwe florale decoraties en tekens van eeuwig leven.
deux pots à gingembre, décorations florales et signes de longue vie.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#644Vincent De VosPeriod: 1829 - 1875“Voorstelling met konijnen en een kip”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Représentation de lapins et d’une poule”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 250 / 350 -
#58Een etui met twaalf zilveren dessertvorkjes. 800‰.
Un étui à douze fourchettes à dessert en argent 800 ‰.No longer availableDim. 217 gram brutoEstimate: € 40 / 60 -
#862Een lot blauw glaswerk met vergulde decors, bestaande uit een drageoir, twee verschillende vazen op voet en een hoge vaas.
Un lot de verre bleu et doré, comprenant un drageoir, deux vases sur pied différents et un vase haut.No longer availableDim. h: 16 - 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#467A. Mathieux“Balancerend naakt.” Gesculpteerd beeldje in lindenhout op sokkel. Stijl Art Deco.
”Nu balançant”. Une statue en bois de tilleul sur socle. Art Déco.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#586Een eikenhouten commode met vier laden, versierd met gesculpteerde bloemenmanden en -guirlandes. Tijdperk Lodewijk XVI.
Une commode à quatre tiroirs, décoration de panier de fleurs et guirlandes sculptés. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 105 x 127 x 57 cmEstimate: € 300 / 500

