Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie gebeeldhouwde ivoren hoofdjes. Afrikaans werk. 1100 g.

Drie gebeeldhouwde ivoren hoofdjes. Afrikaans werk. 1100 g.

Trois petites têtes en ivoire sculptée. Travail africain. 1100 gr.
Dim. H. ± 25 cm
SKU: 2506190778.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #778
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #267
    Muller Frères, Luneville

    Een schemerlamp van meerkleurig gesatineerd glas en met smeedijzeren klemmetjes in de vorm van hulstbladeren. Gemerkt.

    Une lampe en verre satinée et pinces en fer forgé en forme de feuilles de houx. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #192
    Jan Van Heel
    Period: 1898 - 1900

    “Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘68.

    ”Clown”. Huile sur toile. Signée et datée ‘68.
    No longer available
    Dim. 99 x 79 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #846

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette orientale en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 150 x 110 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #70

    Een 18 karaats geel gouden ring.

    Une bague en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,95 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #398

    Een likeurstelletje, bestaande uit een karafje met zes borreltjes in een peervormige houder.

    Un ensemble à liqueur, comprenant une carafe et six verres, support en forme de poire.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #541

    Een grote bronzen knobbelvaas van brons met een bloemendecor van cloisonné.

    Un grand vase à nodules en bronze, décor de fleurs en cloisonné.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #61

    Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.

    Une garniture de cheminée en style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #520

    Een 18 karaats geel gouden armband.

    Un bracelet en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 12,77 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #508

    Een klein theepotje met warmhouder van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden op blauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Une petite théière avec réchaud en porcelaine chinoise, décor de chiens Fô sur fond bleu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #630

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een parel.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie d’une perle.
    No longer available
    Dim. 1,25 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #452

    Drie kopjes, een schoteltje en een ivoren snijstukje. Allen Chinees werk.

    Trois tasses, un petit plat et une sculpture en ivoire. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #296

    Een eikenhouten Mechels kabinet met bovenaan een klapblad en onderaan een lade. Achter de paneeldeurtjes acht kleine schuifjes en een secreet. XIXe eeuw.

    Un cabinet de Malines avec abattant et un tiroir en dessous. Derrière les portes panneaux se trouvent huit petits tiroirs et un secret. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 145 x 65 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More