Other lots in this auction
-
#704Jozef PeetersPeriod: 1895 - 1960Een ontwerp voor de cover van het maandblad “Het Overzicht” van februari 1925. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 108/250 buiten de plaat.
Un projet pour la couverture du magazine “Het Overzicht” de février 1925. Une lino. Signée et numérotée 108/250 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 35 / 50 -
#560Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met een parel en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie d’une perle et de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 7,58 gEstimate: € 400 / 500 -
#282Albert De Deken“Jongen met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Garçon et petit chien”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#274Bent LauridsenPeriod: °1926“Voorlezende grootvader met kleinkinderen”. Olieverf op doek, gemonogrammerd : B.L.
”Grand-père, lecture aux petits enfants”. Huile sur toile. Monogramme: B.L.No longer availableDim. 83 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#176Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen .
Un chevalet en bois, décoration de guirlandes et dauphins baroques.No longer availableDim. h: 210 cm; b 65 cmEstimate: € 420 / 480 -
#678Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Enkele barsten en één van de twee zonder gewichten.
Deux petites pendules murales, cadrans peints à la main. Quelques fissures et une pendule sans poids.No longer availableDim. l: 22 & 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#386Een bijzetmeubeltje in Régencestijl met een lade in de gordel.
Un petit meuble de style Régence à tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 62 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#478Een kukrimes in lederen schede, versierd met messing en kraaltjes. Eén klein mesje ontbreekt. Bijgevoegd een kruithoorn van gedreven messing en hout.
Un couteau Kukri dans un fourreau en cuir, décoration de perles et laiton. Un petit couteau manquant. Nous ajoutons une corne à poudre en laiton repoussé et bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#293Een Parijse salonpop met porseleinen voetjes, armen en hoofd. Met originele kledij. Gaaf. Omstreeks 1880.
Une poupée de salon parisienne, pieds, mains et tête en porcelaine. Habits d’origine. Intact . +- 1880.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#410Een Weense bronzen dashond.
Un basset en bronze de Vienne.No longer availableDim. l:5,5 x 3 cmEstimate: € 30 / 40 -
#165Een 18 karaats roze kleurige armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#841Een oud koffieblik van Stroobants koffie.
Une ancienne boîte à café Stroobants.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 30

