#647Een ronde notenhouten tafel. Op te knappen.
#46Gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastje versierd met personages. Einde XIXde eeuw.
Une armoire en coin en chêne sculpté, décorations de personnages. Fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,28 ct. en een centrale saffier van ± 0,93 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,28 ct et d’un saphir central de ± 0,93 ct.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 500 / 600 -
#99Boul“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 350 / 400 -
#538Twee Chinese juwelenkistjes met opengewerkte plaquettes van jade en met messingen beslag.
Deux coffrets à bijoux chinois, montures en laiton et plaquettes en jade.No longer availableDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 120 / 160 -
#604Een staande klok met eikenhouten kast.
#696HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#650Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 11,48 gEstimate: € 900 / 1000 -
#859Een reeks van dertien moezelwijnglazen.
#866Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.
#827Een vaas van Booms glas, versierd met een geëtste fries met goudopleg.
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
Une ancienne voiture de course modèle en aluminium.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 350 / 400