Other lots in this auction
-
#680Dinh Van ParisEen zilveren schakelketting van 925 ‰ in originele doos.
Une chaîne à maillons en argent 925 ‰. Emballage d’origine.No longer availableDim. 99,15 gEstimate: € 200 / 300 -
#300Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 57,58 GEstimate: € 1200 / 1400 -
#50Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 21,6 ct. Helvetia 20 Frank. 1901.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pièce de 21,6 Helvetia 20 Francs. 1901.No longer availableDim. 13,98 gEstimate: € 300 / 400 -
#611Een Chinese porseleinen schotel in famille jaune met cartouches van landarbeiders op de vleugel en een tafereel met figuren op het plat.
Un plat en porcelaine chinoise , famille-jaune, cartouches d’ouvriers sur les ailes et une scène de figures sur le plat.No longer availableDim. ø 32 cmEstimate: € 420 / 460 -
#356Een eikenhouten gatelegtafel met een lade langs weerskanten.
Une table Gateleg en chêne avec un tiroir sur le côté.No longer availableDim. h: 82 cm Ø 104 cmEstimate: € 80 / 120 -
#816Armstoel van metaal en zwart leder.
Un fauteuil en métal et cuir noir.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 50 / 60 -
#722Een XIXe eeuwse schouwpendule van zwartgelakt hout, versierd met ingelegde motieven van messing en email. Zonder sleutel. Schade.
Une pendule de cheminée du XIXème siècle en bois laqué noir, décoration de motifs incrustés en laiton et émail.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#170CartierEen roestvrij stalen dameshorloge. Automatique.
Une montre pour dames en acier inoxydable. Automatique.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#782Eugène DodeignePeriod: 1923 - 2015“Oude vrouw met bloemen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.
”Vieille dame et fleurs”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1965.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#762Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 78 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 78 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#619Een bronzen luchter in Regencestijl met zes dubbele lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze style Régence à six doubles points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#289“Moeras bij valavond.” Olieverf op doek.
”Marais au coucher de soleil”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 180

