Other lots in this auction
-
#152Hans von BartelsPeriod: 1856-1913
“Jong boerenmeisje”. Olieverf op board. Gesigneerd en “München.
"Jeune paysanne". Huile sur carton. Signé et "Munich.No longer availableDim. 47x67 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#626
Een kleine gefineerde commode op tapse poten met vier laden, versierd met ingelegde boord. Een sierlijstje los.
Petite commode en placage sur pieds fuselés à quatre tiroirs, ornée de garnitures marquetées. Une baguette décorative détachée.No longer availableDim. 85 x 56 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#5Thonet
Een kinderstoeltje van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit.
Une chaise pour enfants en bois de hêtre courbé à la vapeur avec un siège cannelé.No longer availableDim. H: 66 cmEstimate: € 35 / 45 -
#111Val Saint Lambert
Een coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt.
Une coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marquée.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#62L. Ellerman
“Stilleven met rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#203
Twee ronde flessenonderzetters met opstaande, geajoureerde rand met gegraveerde guirlande. Nederlandse keuren, 2de gehalte, maker Van Kempen (1858-1926), datumletter L voor 1895 (?).
Deux sous-bouteilles ronds avec bord relevé et ajouré avec guirlande gravée. Poinçons hollandais, deuxième titre, fabricant Van Kempen (1858-1926), date lettre L pour 1895 (?).No longer availableDim. 370 gEstimate: € 150 / 200 -
#310
Een 18 K geelgouden schakelarmband bezet met jade bolletjes.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats serti de boules de jade.No longer availableDim. 22,90 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#299Jozef Adriaan Callaerts
“Zicht op de Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du Zuiderdokken à Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#406
Een Thais borduurwerk met hindoeïstisch tafereel.
Une broderie thaïlandaise avec une scène hindoue.No longer availableDim. 135 x 90 cmEstimate: € 75 / 100 -
#195
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,75 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants et de diamants baguettes d'un poids combiné d'environ 1,75 ct.No longer availableDim. 9,06 gEstimate: € 1650 / 1800 -
#643
Een woestijnroos.
Une rose du désert.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#631
Een kleurloos kristallen schaal op messingen voet van dolfijnen.
Un bol en cristal incolore sur une base en laiton de dauphins.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70