#498Een opiumflesje van Chinees ivoor, gedecoreerd met erotische scènes.
#671Een masker van gesculpteerd hout. Okuo, Nigeria.
#678Een Afrikaans houten deurslot. Bambara, Mali.
#681Een masker van gesculpteerd hout. Dogon, Mali.
Un masque en bois sculpté. Dogon, Mali.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 65 / 75
#448Een rood metalen kinderpedaalwagen.
#101Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#656AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#623Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kostbaarheden in reliëf. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de pièces précieuses en relief. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#739Markus OehlenPeriod: °1956“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
#756Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#66Een mosterdpotje van sterling zilver. Gemerkt.
#556HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#246Een gebeeldhouwde eikenhouten tafel. Met verlengbladen.
”Chaloupe au quai”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 61 cmEstimate: € 100 / 150