Other lots in this auction
-
#83Een paar achtkantige strooibussen in Régencestijl met gegraveerde buiken. Gemerkt 800/1000.
Une paire de saupoudroirs octogonaux de style Régence à panse gravés. Marqué 800/1000.No longer availableDim. 524 g h: 15 cmEstimate: € 200 / 240 -
#70Een 18 karaats wit- en geelgouden ring, bezet met een diamant oude slijp van +/- 10 punten. Tijdperk art deco.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats, sertie d'un diamant taille ancienne de +/- 10 points. Epoque Art Déco.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 80 / 120 -
#697Niki de Saint PhalleEen flesje eau de toilette en een flesje eau défendue in doosjes.
Une bouteille d'eau de toilette et une bouteille d'”eau défendue” en boîtes.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#226Een gefineerd Lodewijk XV meubel met gebombeerde deuren en een marmeren blad.
Un meuble Louis XV en placage avec des portes bombées et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 166 cmEstimate: € 300 / 500 -
#428Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van personages en vogels in cartouches op een blauwe achtergrond met bloemen. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor de personnages et d'oiseaux dans des cartouches sur fond bleu avec des fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#34“Paard”. Potlood en aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘E. Verboeckhoven’.
“Cheval”. Crayon et aquarelle sur papier. Porte une signature 'E. Verboeckhoven'.No longer availableDim. 24,5 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#160Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht avn +- 1,10 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +-1,10 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#311AlmazanEen verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
Un candélabre en métal argenté avec trois bougeoirs.No longer availableDim. 47 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#51Val Saint LambertEen reeks van zes onderzetters van geslepen kleurloos kristal met bloemen in het decor. In originele doos.
Un ensemble de six sous-verres en cristal incolore taillé avec des fleurs dans le décor. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#154Jozef Jodocus Moerenhout“Hond in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1873. Herdoekt.
Chien dans la neige. Huile sur toile. Signée et datée 1873. Retoilée.No longer availableDim. 33,5 x 46 cmEstimate: € 300 / 500 -
#490Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
Un grand bureau double face plat avec six tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 76 x 180 x 95 cmEstimate: € 200 / 300 -
#447Een paar bordjes van Imari-porselein. XIXe eeuw.
Une paire d'assiettes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 30 / 40

