#560
#669Zaukönig
Een oude radio in bakelieten kast.
#451
Een Chinees porseleinen tegel met een blauw op wit bloemendecor.
#532
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
Abstrait. Médias mixtes sur papier. Monogramme de l'ours.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 180/240 -
#264
Een paar spiegels van hout en plaaster in barokke stijl. Beschadiging.
#105
Een 18 K geelgouden ring bezet een camee.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 500/550 -
#398
Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur.
#82Aimée MartinPeriod: 1899 - 1995
“Hoevezicht met populieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1962.
Vue de ferme et peupliers. Huile sur toile. Signée et datée 1962 au dos.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 75/100 -
#205
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 3,14 gEstimate: € 300/400 -
#512
Commode tombeau à deux tiroirs, décorée de marqueterie imitation, avec garnitures en bronze et dessus en marbre.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#242Lea VanderstraetenPeriod: °1929
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#345
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,53 gEstimate: € 200/300