#630Een handgeknoopt wandkleedje met een romantische scène.
#569Een verzilverd metalen koffie en theeservies bestaande uit koffie-en theepot, melk-en suikerpot en dienblad. Dekselknoppen in de vorm van een bloem, buiken versierd met getorste ribben. Gemerkt EPNS en Danmark. We voegen er een verzilverd metalen fruitschaal aan toe, gemerkt Sival.
Un service à café et à thé en métal argenté composé d'une cafetière et d'une théière, d'un bol à lait et à sucre et d'un plateau. Boutons de couvercle en forme de fleur, ventre décoré de côtes torsadées. Marqué EPNS et Danmark. Nous ajoutons ajouté un bol à fruits en métal argenté, marqué Sival.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#465Een handgeknoopt Perzisch zijden kleed met bloemen in het decor.
#508Een paar gipsen zuilen in art nouveau stijl. Reliëfdecor. Kleine letsels.
#8Goebel, Germany“Hello”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Nummer 124/0.
Hallo!. Une figurine en porcelaine multicolore de la série par M. I. Hummel. Marquée en bas. Numérotée 124/0.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#538Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#277Een kortzwaard met vol messingen gevest.
#594Gaston LarrieuPeriod: 1908 - 1983“Los Molinos - Espagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Op de verso gedateerd 1979 en met opdracht.
“Los Molinos - Espagne”. Huile sur toile. Signée. Datée 1979 au dos et avec dédicaceNo longer availableDim. 60 x 80 vmEstimate: € 300 / 400 -
#458Een kunststof plaquette in marmerlook met beeltenis van een Romeins keizer.
Une plaque en plastique aspect marbre représentant un empereur romain.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 260 / 280