#4
Een kop met schoteltje van Doorniks porselein. We voegen er een antiek mosterdpotje aan toe.
Tasse et soucoupe en pâte tendre de Tournai. Nous ajoutons un moutardier ancien.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 30/40 -
#147
Couvert en métal argenté pour 12 personnes. Dans une ménagère. Quelques manquants et quelques rajouts.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#41
Een Boheems kristallen karaf met zes glaasjes. Op presentatiespiegel.
#120
Pendentif et chaîne en or blanc 18 K serti de brillants ayant un poids total de ± 0,42 ct.No longer availableDim. 8,65 gEstimate: € 650/750 -
#292
“Bordurend meisje”. Aquarel op papier.
“Fille avec son ouvrage”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 100/150 -
#91
“Waterdraagster”. Een bronzen beeld. (kruik ontbreekt).
“Porteuse d’eau” Sculpture en bronze. Cruche manque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100/150 -
#346
Een reeks van acht witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl met roze bekleding.
Suite de huit chaises à patine blanche de style Louis XVI à couverture rose.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 80/120 -
#736
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper (slijtage) en een karpet.
Couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main (usures).No longer availableDim. 290 x 97 &140 x 87 cmEstimate: € 30/60 -
#644
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
#6
Een neogotisch eikenhouten haardkistje.
#283Delvaux
Een bruin lederen portefeuille. Uitgave in samenwerking met ASLK - Fortis.
#62
Een rechthoekige spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir rectangulaire à cadre en bois doré.No longer availableDim. 84 x 65 cmEstimate: € 100/120