Similar lots by type
-
#332
“Amersfoort” & “Interieur”. Een ets en een kleurenets. Beide gesigneerd buiten de plaat en de tweede genummerd 136/300.
Amersfoort & Intérieur. Une eau-forte et une eau-forte en couleurs. Les deux signées à l'extérieur de la plaque et la seconde numérotée 136/300.No longer availableDim. 17 x 13,5 & 29,5 x 24,5 cmEstimate: € 40/45 -
#269Frederick De Wit
“Tabula Ducatus Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse ingekleurde kopergravure uit de atlas "Nieut Kaert boeck vande XVII Nederlandsche Provinciën" Met middenvouw.
“Tabula Ducatus Brabantiae”. Gravure sur cuivre coloriée du XVIIe siècle tirée de l'atlas "Nieut Kaert boeck vande XVII Nederlandsche Provincien" Avec pli central.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 60/100 -
#682Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Impasse de la Maison rouge” & “Entrée de l’impasse”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Impasse de la Maison rouge” & “Entrée de l'impasse. Deux eaux-fortes. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 16 x 11,5 cm & 12,5 x 9,5 cmEstimate: € 40/60 -
#499Pierre Alechinsky & Hugo Claus
“L ‘oie Belge”. Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 148/150.
L'oie Belge. Une lithographie. Signée et numérotée 148/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 66 x 93 cmEstimate: € 750/800 -
#624
“Haven”. Een linosnede”. Gesigneerd buiten de plaat.
Port. Une linogravure. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#684Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Moeder met kind” & “Vissers op de kade”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
Mère avec enfant & Pêcheurs sur le quai. Deux eaux-fortes. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cm & 23,5 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#524
Een reeks van vier gravures met apen naar Jean-Baptiste Audebert.
Une série de quatre gravures avec des singes d'après Jean-Baptiste Audebert.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 200/250 -
#334Dries Van den Broeck
“Portret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 42/55 buiten de plaat. met droogstempel.
“Portrait”. Une lithographie. Signée et numérotée 42/55 hors planche. Avec cachet sec.No longer availableDim. 42,5 x 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#312Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“L’amazone”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef met opdracht.
L'amazone. Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste avec dédicace.No longer availableDim. 44,5 x 49 cmEstimate: € 45/70 -
#482
“Untitled”. Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring. Onder licentie uitgegeven door Artestar new York. 127/230.
Sans titre. Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring. Publié sous licence par Artestar new York. 127/230.No longer availableDim. 77 x 55 cmEstimate: € 220/240 -
#352Charles VerlatPeriod: 1824 - 1890
“Jachthond bij een paar fazanten”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
Chien de chasse avec quelques faisans. Une eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 24,5 x 36,5 cmEstimate: € 40/45 -
#474Karel DemelPeriod: °1942
“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 27/130 buiten de plaat.
“Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '92 et numérotée 27/130 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 140/160 -
#604Salvador Dali
“Landscape, fruit and flowers”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 98/250 buiten de plaat.
Paysage, fruits et fleurs”. Litho. Signée et numérotée 98/250 hors planche.No longer availableDim. 54 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#354
“Vissershaven”. Een ets. Gesigneerd en met atelierstempel buiten de plaat.
Port de pêche. Une eau-forte. Signée et avec cachet d'atelier hors planche.No longer availableDim. 37,5 x 33,5 cmEstimate: € 25/35 -
#589
Een compositie in de geest van Cobra. Lithografie. E.A., draagt een handtekening.
Composition dans le goût de Cobra. Une lithographie. E.A. et porte une signature.No longer availableDim. 65 X 46 cmEstimate: € 100/120 -
#699Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Bouvier” & “Kat”. Twee etsen in één kader . Beide gesigneerd buiten de plaat.
Bouvier & Chat. Deux eaux-fortes dans un cadre. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 40/60 -
#214Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Rede van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 98/100 buiten de plaat.
Rade d’Anvers. Une eau-forte. Signée et numérotée 98/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 50 x 98 cmEstimate: € 60/100 -
#484Jiri BrazdaPeriod: °1952
“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘91 en genummerd 34/125 buiten de plaat.
“Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '91 et numérotée 34/125 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 120/150 -
#489Theo TobiassePeriod: 1927 - 2012
“Agar et Ismaël chassés par Abraham”. Een kleurenlitho.
Agar et Ismaël chassés par Abraham. Une lithographie en couleurs.No longer availableDim. 67 x 51 cmEstimate: € 40/60 -
#632
Drie reclame-affiches voor Revitalose, bestemd voor apothekers. Jaren ‘90.
Trois affiches publicitaires pour Revitalose, destinées aux pharmaciens. Années 90.No longer availableDim. 44 x 34 - 43 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#694Floris Jespers
“Vijver”. Een ets. Gesigneerd in de plaat.
Étang. Une eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 19 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#584
“Rembrandt”. Een lithografie in de stijl van Warhol.
“Rembrandt”. Lithographie de style Warhol.No longer availableDim. 33 X 52 cmEstimate: € 50/100 -
#669Angelo VadalaPeriod: °1940
“Vrouw in laken”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd V/L buiten de plaat.
“Femme en drap”. Une lithographie. Signée et numérotée V/L à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 50/80 -
#222Yves Theys
“Vrouwelijk naakt in een landschap”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Femme nue dans un paysage. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#421
Een vrouwenfiguur van meerkleurig Muranoglas.
Une figure féminine en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 85/100 -
#6
Een lot van zes diertjes van polychroom porselein, merken van o.a. Goebel, Beswick en Sylvia.
Un lot de six animaux en porcelaine polychrome, marques de Goebel, Beswick et Sylvia, entre autres.No longer availableDim. h: 6 - 21 cmEstimate: € 40/45 -
#535
Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant baguettes en princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 1,12 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant baguettes et princesses d'un poids combiné de +- 1,12 ct.No longer availableDim. 5,23 gEstimate: € 650/750 -
#362
“Vogels”. Gemengde techniek”. Draagt monogram ‘VBx’.
Oiseaux. Techniques mixtes. Ours monogramme 'VBx'.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 50/80 -
#636
Twee handgeknoopte wollen Heriztapijtjes.
Deux tapis en laine Heriz noués à la main.No longer availableDim. 190 x 75 & 159 x 88 cmEstimate: € 25/35 -
#190
Een 14 K geelgouden ring aan de zijkant gegraveerd en bezet met een rode steen.
Une bague en or jaune 14K gravée sur le côté et sertie d'une pierre rouge.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 150/200 -
#480
Een lot 18 K geelgoud waaronder een kinderarmband, een ketting, hanger, twee tussenstukjes e.a.
Un lot d'or jaune 18 carats comprenant un bracelet pour enfant, un collier, un pendentif, deux espaceurs et autresNo longer availableDim. 12,85 gEstimate: € 360/400 -
#33
Tafelklok merk Eurobell naar Engels voorbeeld.
Horloge de table de marque Eurobell d'après l'exemple anglais.No longer availableDim. 38 X 26 cmEstimate: € 25/35 -
#124
“Gesprek op het ijs”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd. XIXe eeuw.
Conversation sur la glace. Aquarelle sur papier. Signée indistinctement. XIXème siècle.No longer availableDim. 16,5 x 22 cmEstimate: € 120/160 -
#342
“Il Carnevale di Venezia”. Een affiche, uitgegeven bij Testolini.
Il Carnevale di Venezia. Une affiche, publiée par Testolini.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 40/50 -
#595
Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.No longer availableDim. 62 x 133 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#84Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Wilgen aan het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Saules au bord de l'eau. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 100/150