#332Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 120/200 -
Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.
#491
Afrikaanse wandelstok uit ebbenhout.
#210
Un bracelet esclave en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,82 ct.No longer availableDim. 17,12 gEstimate: € 1200/1300 -
#282Albert De Deken
“Jongen met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Garçon et petit chien”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#774
Een Murano vaas, geelgroen in de massa gedecoreerd met bladgoudspikkels.
#54
“Vaas met bloemen” Lithografie.
”Vase et fleurs”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#248
Een regulateur met mooi gesculpteerde kast.
Un régulateur à gaine joliment sculptée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80/120 -
#358
Een messingen devotiegarnituur in gotische stijl bestaande uit een kruisbeeld met Maria en Johannes aan weerskanten en twee kandelaars met getorste schachten. Belgisch werk, einde XIXde eeuw.
Une garniture de dévotion, style gothique, comprenant un crucifix avec Marie et Jean sur les côtés et deux candélabres torsadés. Travail belge, fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/200 -
#348
Bolle vaas van bruin glas met vlekkenmotief. Onderaan gemerkt.
Un vase sphérique en verre brun et motifs tachetées. Marque sous la base.No longer availableDim. H.20 cmEstimate: € 50/60 -
#620
Een 18 karaats wit gouden ketting bezet met negen parels.
Une chaîne en or blanc 18 ct sertie de neuf perles.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 200/300 -
#207
Een aluminium model van een oude racewagen.
Une ancienne voiture de course modèle en aluminium.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 350/400