Other lots in this auction
-
#584Compositie. Olieverf op doek. Draagt een monogram: W.P 54. Achteraan toegeschreven aan W. Paalen.
”Composition”. Huile sur toile. Porte un monogramme: W.P. 54. Dédicace au dos W. Paalen.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#507Garnituur van drie Chinese porseleinen vazen met een Japans decor.
Une garniture de trois vases en porcelaine chinoise , décor japonais.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#844Twee stoelen van chroom en beukenhout met gecanneerde zit en rug. Italiaans werk.
Deux chaises en chrome et noyer, assises et dos cannés.No longer availableDim. h: 84 cm b: 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#242Een grote schouwspiegel met vergulde rand.
Un grand miroir avec rebord doré.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#4Een lot van acht foto’s met betrekking tot diverse Apollomissies, een eerstedaguitgave van de dag van de lancering van Apollo 14 en een mission report boekje van Apollo 15.
Un lot de huit photographies en relation avec plusieurs missions Apollo, une édition premier jour du jour de lancement d’Apollo 14 et un livret rapport de la mission Apollo 15.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#617Een paar dekselvazen in blauw/wit porselein gekroond met foo honden.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine bleue et blanche et décorations de chiens Fô.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#692Jozef PeeterPeriod: 1895 - 1960“Vlakkencompositie”. Een linosnede. Gemonogrameerd en gedateerd ‘23 in de plaat, Gesigneerd en genummerd 108/250 buiten de plaat.
”Composition de surfaces”. Une lino. Monogramme et datée ‘23 dans la planche.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 45 / 65 -
#240Een 18 karaats geel gouden geweven ketting met hanger bezet met parels en turkoois.
Une chaîne tissée en or jaune 18 ct avec un pendentif serti de perles et une turquoise.No longer availableDim. 31,80 gEstimate: € 500 / 600 -
#605Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,37 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,37 ct.No longer availableDim. 7,48 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#510Een 9 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 1,50 ct.
Une bague en or jaune 9 ct sertie d’un saphir de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 250 / 350 -
#315Een 18 karaats wit en roze kleurige flexibele armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,51 ct. en een saffier van ± 0,48 ct.
Un bracelet flexible en or blanc et rose 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,51 ct et d’un saphir de ± 0,48 ct.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#460Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Un bracelet à nom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,76 gEstimate: € 160 / 200

