Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie grote strombusschelpen van verschillende soorten.

Drie grote strombusschelpen van verschillende soorten.

Trois grands strombidae différents.
SKU: 2506190794.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #794
Estimate: € 4060
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #178

    Een grote partij klerikale kledij, bestaande uit priestergewaden, kazuifels e.a.

    Un grand lot d’habits de prêtre, comprenant des robes, chasubles, etc…
    No longer available
    Estimate: € 350 / 400
  • #597

    Een paar vaasjes in Blanc de Chine.

    Une paire de vases dans le style des blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #785

    Gevarieerd lot ivoor (olifantenrij, krokodillen, kandelaartjes enz.).

    Un lot d’ivoire divers.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #421
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaasje, groen gekleurd in de massa.

    Un petit vase en cristal, vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #11

    Een notenhouten pijp met klepje, een pijp van meerschuim in de vorm van een man met tulband en een beeldje van terracotta in de vorm van een rokende visser, gesigneerd ‘P. Grasso’.

    Une pipe en noyer à clapet, une pipe en écume en forme d’un homme à turban et une statue en terre cuite en forme de pêcheur qui fume, signée ‘P. Grasso’.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #667

    Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.

    Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #323

    Een lot Sterling zilver, bestaande uit een suikerpot, een melkpot en een beker - met zilverkeuren 800‰. We voegen er een gedeukte pollepel van tevens 800‰ zilver.

    Un lot d’argent Sterling, comprenant un sucrier, un pot à lait et un gobelet, poinçons 800‰. Nous ajoutons une louche (cabossée) en argent 800 ‰.
    No longer available
    Dim. 500 gr
    Estimate: € 120 / 200
  • #553

    Een paar balustervazen van blauw en wit Chinees porselein uit de XIXe eeuw.

    Une paire de vases balustre en porcelaine chinoise bleue et blanche du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #539

    “Zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Voiliers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #783

    Een lot kristal, bestaande uit een fruitmand met rookbruine motieven, een geslepen asbak met rode motieven en een kleurloze asbak. De asbakken gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal, comprenant un panier à fruits , motifs en brun fumé, un cendrier taillé, motifs dorés et un cendrier incolore. Les cendriers par Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 - 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #122
    I. Verheyden

    “Platbodems op de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Barges sur l’eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #892

    Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.

    Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.
    No longer available
    Dim. L. 95 cm
    Estimate: € 20 / 40
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More