#14Twee informatieborden van de provinciale bestrijding der tuberculose.
Deux feuillets d’information concernant la tuberculose.No longer availableDim. 71 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#368Een jardinière van kobaltblauw aardewerk.
#848Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.
#127Een messingen schouwpendule in eclectische stijl. We voegen er twee vergulde kandelaars in Lodewijk XV-stijl aan toe.
Une pendule en laiton , style éclectique. Nous ajoutons deux candélabres dorés, style Louis XV.No longer availableDim. h: 37 & 41 cmEstimate: € 180 / 200 -
”Chasse et pêche”. Un lot de magazines reliés, années 1905-1910 en 5 reliures.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#536Een handgeknoopt wollen Mori-karpet.
#146Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
#830Een Tsjechische bajonet. Mauser VZ-24. Gemerkt ‘Z’.
#567Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. XIXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#588Louis LeloupEen platte buikvaas van groen glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
Un vase pansu plat en pâte de verre, décor polychrome. Signé et daté ‘99.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 220 / 240