Other lots in this auction
-
#528
Een paar balustervazen van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décors de guerriers. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120/180 -
#491Jozef Kets
Een masker van een Afrikaanse man van gepolychromeerd plaaster. Gesigneerd.
Masque d’un homme africain en plâtre polychrome. Signé.No longer availableDim. 31 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#328Fontenelle
“Fazanten”. Een groep van crackleware. Achteraan gemerkt.
”Faisans”. Un groupe en ‘crackleware’. Signature au dos ‘Fontinele’.No longer availableDim. 55 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#656
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200/300 -
#483
Een paar Afrikaanse slagtanden, versierd met gesculpteerde olifantjes. Begin XXste eeuw.
Paire de défenses africaines décorées de petits éléphants sculptés. Début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 300/500 -
#604
Een schouwspiegel van verguld hout in Louis-Philippestijl.
Un miroir de cheminée en bois doré style Louis Philippe.No longer availableDim. 142 x 90 cmEstimate: € 180/220 -
#647
Een concentrische bal en zijn staander van gesculpteerd ivoor met een decor van draken. China, eerste helft van de XXste eeuw.
Balles concentriques sur support en ivoire sculpté. Décor aux dragons. Chine, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 100/130 -
#396
Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40/50 -
#81Hugo Köller, Solingen
Een Duits jagersmes met een hoornen handgreep. Gemerkt in het lemmet. Met lederen schede.
Couteau de chasseur allemand à manche en corne. Marque sur la lame. Avec fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 70/80 -
#29
“Dame met hoed”, “Franse dame” & “De bekoring van Sint Antonius”. Drie miniatuurtjes in ivoren kadertjes. Allen gesigneerd.
”Femme inconnue”, “Femme française” et “St. Antoine”. Trois miniatures avec encadrements en ivoire.No longer availableDim. 6,5 x 5,5 & 9,5 x 8,5 cmEstimate: € 120/150 -
#427
Een lot van vier verschillende houten doosjes.
Un lot de quatre petites boîtes en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#237
Een klein bureau van gefineerd hout met een lade in de gordel en versierd met bloemenmarquetterie en bronsbeslag.
Un petit bureau en bois de placage, un tiroir dans la ceinture et décoration de marqueterie en fleurs et montures en bronze.No longer availableDim. b: 84 cmEstimate: € 260/300