Other lots by Mous
Similar lots by type
-
#334R. Berink
“Acht potloodstudies, waarvan vier heren- en vier vrouwenportretten op papier. In twee lijsten. Allen gesigneerd.
Huit études en crayon dont quatre portrait d’hommes et quatre de femmes. En deux cadres. Chaque pièce signée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#364Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Meisjesportret in profiel”. Potlood op papier. Gesigneerd 1919.
“Portrait de fille en profil”. Crayon sur papier. Signé 1919.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#4Jul. Wauters
Een reeks van zes potloodtekeningen op papier.
Suite de six dessins au crayon sur papier.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#489De Bruyn
“Vis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘80.
‘Poisson”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 80.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#242Mia Scheurmans
“Mannentorso”. Houtskool op papier.
“Torse masculin”. Fusain sur papier.No longer availableDim. 120 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#12Smeets
“Boerderijtje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Petite ferme”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 27 cmEstimate: € 10 / 20 -
#64Albert Van DyckPeriod: Turnhout 1902 - 1951
“Kind met lamp”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Enfant à la lampe”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#149Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Communie”. Gehoogde inkttekening op papier. Gemonogrammeerd.
“La Communion”. Encre de Chine rehaussé d’aquarelle. Avec monogramme.No longer availableDim. 25 x 22 cmEstimate: € 120 / 160 -
#632Van Wauwel
“Stilleven”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Nature morte”. Encre sur papier. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#361Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180° / 240 -
#158
Een humidor, versierd met een ingelegd bloemendecor.
Humidor décoré d’un décor de fleurs incrustées.No longer availableDim. b: 40 cmEstimate: € 150 / 180 -
#248
Een fractie wit en grijs mineraal en een fractie okeniet.
Une fraction de minéral gris et blanc et une fraction d’okenite.No longer availableEstimate: € 110 / 140 -
#659P. Mara
“Classé”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.
“Classé”. Sérigraphie. Signée et numérotée 17/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#236
Een driedelig Napoléon III salon bestaande uit een gecapitonneerde canapé en twee bijbehorende fauteuils. Bekleed met roze, gebloemde stof, te vervangen. XIXde eeuw.
Salon Napoléon III trois pièces comprenant un canapé capitonné et deux fauteuils assortis. Recouvert de tissu rose aux fleurs, à remplacer. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#19Léon Houyoux
“Boom in het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Arbre dans le bois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#166
Een mahoniehouten tweedeursbibliotheek in Georgian stijl.
Bibliothèque en placage d’acajou ouvrant à deux portes vitrées à lattes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#673
Een staande lamp in de vorm van twee putti in barokke stijl van verguld kunststof.
Pied de lampe en forme de deux putti baroques en plastique doré.No longer availableDim. h: 126 cmEstimate: € 40 / 50 -
#789
Een mahoniehouten boudoirzetel, versierd met sober inlegwerk en bekleed met alcantara. XIXe eeuw
Chaise de boudoir en acajou décorée d’incrustations sobres et recouverte d’alcantara. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#764
Vijf eikenhouten stoelen met rieten zit. We voegen er een getorst hoekstoeltje aan toe.
Cinq chaises en chêne à sièges en osier. Nous ajoutons une chaise de coin torsadée.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#713
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels en bloesems en achteraan met kalligrafische tekens.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux, calligraphie au verso.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#54
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. XIXe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 60 / 100