Other lots by Mous
Similar lots by type
-
#632Van Wauwel“Stilleven”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Nature morte”. Encre sur papier. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#12Smeets“Boerderijtje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Petite ferme”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 27 cmEstimate: € 10 / 20 -
#4Jul. WautersEen reeks van zes potloodtekeningen op papier.
Suite de six dessins au crayon sur papier.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#364Walter VaesPeriod: 1882 - 1985“Meisjesportret in profiel”. Potlood op papier. Gesigneerd 1919.
“Portrait de fille en profil”. Crayon sur papier. Signé 1919.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#334R. Berink“Acht potloodstudies, waarvan vier heren- en vier vrouwenportretten op papier. In twee lijsten. Allen gesigneerd.
Huit études en crayon dont quatre portrait d’hommes et quatre de femmes. En deux cadres. Chaque pièce signée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#64Albert Van DyckPeriod: Turnhout 1902 - 1951“Kind met lamp”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Enfant à la lampe”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#149Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Communie”. Gehoogde inkttekening op papier. Gemonogrammeerd.
“La Communion”. Encre de Chine rehaussé d’aquarelle. Avec monogramme.No longer availableDim. 25 x 22 cmEstimate: € 120 / 160 -
#489De Bruyn“Vis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘80.
‘Poisson”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 80.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#242Mia Scheurmans“Mannentorso”. Houtskool op papier.
“Torse masculin”. Fusain sur papier.No longer availableDim. 120 x 40 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#753Val St. LambertEen grote schaal van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Tijdperk art deco.
Grand plat en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Epoque art déco.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#357Val St. LambertEen vaas, een kleine vaas en een asbak van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Allen gemerkt.
Vase évasé, petit vase et cendrier en cristal taillé coloré bleu dans la masse. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#517Een Afrikaans houten voorouderbeeld, getooid met veren.
Statuette d’ancêtre en bois sculpté, coiffée de plumes. Travail africain.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#365Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#420Een wandconsole van verguld hout en plaaster in Lodewijk XIV-stijl met een marmeren blad en bijbehorende spiegel.
Console murale en bois doré et plâtre de style Louis XIV. Tablette en marbre et miroir assorti.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 180 / 200 -
#22Frank Will“Waterlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage au lac français”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#763Twee coupes van kleurloos geslepen kristal.
Deux coupes en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#447Een Boeddhistische gebedsmolen van ivoor en been en een Krishna beeldje van gesculpteerd ivoor.
Moulin de prière bouddhiste en ivoire et os, ainsi qu’une statuette de Krishna en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 21 & 18 cmEstimate: € 4à / 60 -
#232Een waaier van gebeeldhouwd ivoor en met de hand beschilderd papier. 21 ivoren benen versierd met personages en rocailles in ajourwerk. Het blad met drie bijbelse figuren in een landschap, de randen met ranken vergeet-me-nietjes. Tijdperk Lodewijk XV. In aangepaste vergulde lijst, achter glas. Kleine letsels en slijtage.
Eventail en ivoire sculpté et papier peint à la main. 21 lamelles en ivoire décorées de personnages et de rocailles ajourés. Feuille représentant trois figures bibliques dans un paysage, les bords aux brins de myosotis. Epoque Louis XV. Dans un cadre doré adapté, sous verre. Petits dégâts et usures.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 400 / 500 -
#78Twee grote vazen van kleurloos geslepen kristal, waarvan één met koperen monturen.
Deux grands vases en cristal taillé incolore dont un au bord en cuivre.No longer availableDim. h: 40 & 32 cmEstimate: € 80° / 120 -
#90Een zilveren halssnoer. Indisch werk.
Un collier en argent. Travail indien.No longer availableDim. 289 gEstimate: € 150 / 200 -
#82Felix EyskensPeriod: 1882 - 1968“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chapelle de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 25 cmEstimate: € 40 / 60

