#425
#848
Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.
#840
Agfa Compur analoog fototoestel met lederen foedraal.
#355
Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 400 / 500 -
#480
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met granaat kralen.
#739Aspremont
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#610
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 400 / 500 -
#86
Een wortelnoten Art-Decotafeltje met drie verstrengelde poten en één lade.
#574
“Meisje met strik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#325
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,79 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#857
Een bronzen Boeddhistisch beeldje.
#148
Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 150 / 170