Similar lots by type
-
#294Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Tafereel voor de kerk”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1935 binnen de plaat.
"Scène devant l'église". Une gravure. Signée et datée 1935 à l'intérieur de la planche.No longer availableDim. 38,5 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#42Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Gamins de pêcheurs”. Een kleurenets. Gesigneerd binnen de plaat.
"Gamins de pêcheurs". Une gravure en couleurs. Signée à l'intérieur de la planche.No longer availableDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#402
Een reeks van zeven vintage kunstfoto’s met de zeven hoofdzonden als thema.
Une série de sept photographies d'art vintage sur le thème des sept péchés capitaux.No longer availableDim. 37x60cmEstimate: € 40 / 60 -
#149
“Personages”. Een kleurengravure. In hetzelfde frame een kleine ets.
"Personnages". Une gravure en couleurs. Dans le même cadre une petite eau forte.No longer availableDim. 61 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#39Karel De Swerts
“Ludwig van Beethoven”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
"Ludwig van Beethoven". Un dessin en sanguine. Signé.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#12Edward Van Mieghem
“Mishaegen”. Een ets, genummerd 5/50 en gesigneerd.
"Mishaegen". Une gravure, numérotée 5/50 et signée.No longer availableDim. 19 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#309F.A. Dralans
“Arabische man”. Een inkttekening. Gesigneerd.
"Homme arabe". Un dessin à l’encre. Signé.No longer availableDim. 19 x 13 cmEstimate: € 35 / 40 -
#302W. Ooms
“Interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
"Intérieur". Technique mixte sur papier. Signé et daté '41.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#272Hugo HeyensPeriod: 1942-1987
“Vrouwtje met mand”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd Lindos, 1984.
"Femme au panier". Technique mixte sur papier. Monogrammé et daté Lindos 1984.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#474
“Voorstelling van Bahadur Sha II”; “Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Drie Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier. Bijgevoegd twee tekeningen op ivoor, waarbij één Perzische en één Ottomaanse.
"Représentation de Bahadur Sha II"; «À la cour du Mogul» et «Éléphant». Trois dessins indiens, les deux premiers sur soie et le dernier sur papier. Nous joignons deux dessins sur ivoire, un persan et un ottoman.No longer availableDim. 20x15 cm30x24 cm33x23 cmEstimate: € 200 / 220 -
#64Karel De Swerts
“Guido Gezelle”. Een portret in sanguinekrijt. Gesigneerd.
Guido Gezelle. Un portrait à la craie sanguine. Signé.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#269Joz. De Swerts
“Flierefluiter”. Een naaktstudie in grafiet. Gesigneerd.
"Flierefluiter". Une étude de nu au graphite. Signée.No longer availableDim. 68 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#584Jan De Bruin
“In een vreemd bed”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 55 exemplaren buiten de plaat.
"Dans un lit étrange". Une lithographie. Signée et numérotée sur 55 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 50x35cmEstimate: € 40 / 60 -
#399
Een kleurenlithografie, genummerd 5/6 en onleesbaar gesigneerd.
Une lithographie en couleurs, numérotée 5/6 et signée de manière illisible.No longer availableDim. 70 x 56 cmEstimate: € 45 / 55 -
#459Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“l’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
"l'oiseau du paradis". Une lithographie. Signée, numérotée 34/200 et datée '99 hors planche.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 220 / 240 -
#324Frans Hens
“Zeilboot aan het strand”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
"Voilier sur la plage". Une gravure. Signée et datée '84.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#629Felix Timmermans
“Zicht op Lier”. Aquarel en houtskool op papier. Gemonogrammeerd. Bijgevoegd een houtsnede met zicht op het begijnhof te Lier. Gemonogrammeerd in de plaat.
"Vue de Lierre". Aquarelle et fusain sur papier. Monogrammé. On joint une gravure sur bois avec vue sur le béguinage de Lierre. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 22 x 13 cm & 15 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#282Joz. De Swerts
“Vrouwelijk naakt”. Sanguinekrijt op papier. Gesigneerd.
"Nu féminin". Sanguine sur papier. Signée.No longer availableDim. 64 x 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#594Jan De Bruin
“Verlichte man”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 55 exemplaren buiten de plaat.
"Homme éclairé". Une lithographie. Signée et numérotée sur 55 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#454Jos BollenPeriod: °1956
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 3/12 buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signé et numéroté 3/12 hors planche.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#472ToshihidePeriod: 1863 - 1925.
“De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
"L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 35x70cmEstimate: € 200 / 250 -
#589
Een antieke Japanse houtsnede met verhaal.
Une gravure sur bois japonaise antique avec une histoire.No longer availableDim. 20 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#634
“Collage met goud en zwart”. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘71.
"Collage en or et noir". Signé et daté '71 au verso.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#642Charles MertensPeriod: 1865 - 1919
“Aan de Theems”. Een potloodtekening op papier. Gemonogrammeerd.
"Sur la Tamise". Un dessin au crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 32,5 x 20,5 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#111
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.No longer availableDim. Ø 23 - 42 cmEstimate: € 180 / 220 -
#353
Twee op bamboe geschreven Hindoeistische verhalen met tekeningen.
Deux histoires hindoues avec des dessins écrits sur du bambou.No longer availableDim. l: 27 & 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#545
Moderne consoletafel met plexiglazen voet en tablet, gedragen door twee slagtanden van imitatie-ivoor.
Console moderne à piétement et tablette en plexi portée par deux défenses en imitation d’ivoire.No longer availableDim. 77 x 120 x 50 cmEstimate: € 200 / 260 -
#556
Een gepolychromeerde antieke Duitse dekenkoffer.
Un coffre à linges allemand antique polychrome.No longer availableDim. 93x45x50cmEstimate: € 60 / 80 -
#471
Een vaas van chinees porselein met sang-de-boeuf glazuur.
Vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 220 / 260 -
#516
Een zwartgelakt Chinees tweedeurskastje met een lade. De deuren en zijkanten versierd met decors van pietradura.
Meuble chinois à deux portes laqué noir avec un tiroir. Les portes et les côtés sont ornés de décors en pierre dure.No longer availableDim. 102 x 76 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#514Robert Boudry
“Stilleven met bloemen, fruit en groenten”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs, fruits et légumes". Huile sur toile. Attribuée à, mais non signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 90 / 120 -
#673
Een stereofototoestel/viewer met zeer grote collectie bijbehorende glazen plaatjes.
Une caméra/visionneuse stéréo avec une très grande collection de plaques de verre l'accompagnant.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#300
Een 18 K witgouden halve alliance bezet met diamanten in markies geslepen en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Une demi-alliance américaine en or blanc 18 kt sertie de diamants taille marquis et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,42 ct.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 550 / 650 -
#303Lladro
“De Dierenarts”. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
"Le vétérinaire". Statuette en porcelaine. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#418
“Notre-Dame de Bon-secours”. Een lot bestaande uit 11 heiligenbeeldjes in porselein.
Notre-Dame de Bon Secours. Lot composé de 11 figurines de saints en porcelaine.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#541
Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.No longer availableDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 80 / 120