#305
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,72 ct. Et un diamant central de + - 1,01 ct. GSI1.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 3200/3300 -
#688
Een Vlaamse kroon van messing met acht lichtarmen.
#3
Groepje van veelkleurig biscuit. Italiaans werk.
#296
Een eikenhouten gatelegtafel.
#304
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#71
Een officiersstokje van het South Lancastershire Regiment in Egypte.
#400DKNY
Een roestvrij stalen horloge in originele doos.
#605
#666Hereke
Een handgeknoopt bidkleed met zeven mirhabs.
#554Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Fermes en Campine”. Huile sur toile. Signée. Petites perforations.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100/180 -
#526Louis de Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen karpet met een decor van ruiters.
Carpette mécanique en laine à décor de cavaliers.No longer availableDim. 190 x 140 cmEstimate: € 30/35 -
#299
Une paire de poupées grotesques Op-sinjoorke van Mechelen . Nous ajoutons une chaise de poupée.No longer availableDim. + - 60 cmEstimate: € 30/40