Similar lots by type
-
#83“Sint-Joris en de draak”. Messingen triptiek.
“Saint-Georges et le dragon”. Triptyque en laiton.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#372Een uitgebreid verzilverd metalen bestek, waarbij drie pollepels, een taartschep en een dienblad. Grotendeels Christofle.
Couvert en métal argenté dont trois louches, une pelle à tarte et un plateau. En grande partie par Christofle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#485Een 18 karaats geel gouden armband.
Un bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 33,57 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#373Een verchroomd metalen staande lamp.
Lampe chromée.No longer availableEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#768Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
Lustre en fer forgé à coupe en verre coloré. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#801DelvauxEen zwart boxkalfslederen pochette. In draagtas.
Pochette en vachette noir. Dans le sac à porter.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#22Romain Malfliet“Vlaaikensgang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 16/50 buiten de plaat.
“Vlaaikensgang”. Eau forte. Signée et numérotée 16/50 hors planche.No longer availableDim. 35,5 x 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#10Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en pareltjes.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de perles.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 400 / 500 -
#17Houten gewichtendoosje voor precisieweegschaal, compleet met pincet. XIXde eeuw.
Boîte à poids en bois pour balance de précision, complète avec pincette. XIXe siècle.No longer availableDim. 5 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Een Duitse Mauser, Infanterie-Gewehr model 1871. Productie 1875.
Mauser allemand, Infanterie-Gewehr, modèle 1871, production 1875.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 200 / 300 -
#407Een groot lot met voornamelijk antieke Belgische uniformknopen.
Grand lot de boutons d’uniforme anciens, la plupart belge.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#582G. Corneille“L’Egyptienne”. Een litho. Gesigneerd en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Artiestenproef.
“L’Egyptienne”. Litho. Signée et datée ‘98 hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 55,5 x 74 cmEstimate: € 350 / 450 -
#502Jean BoquetPeriod: 1928 - 1976“Abstract kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de la côte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#61Een ovale houten wandklok met een eglomisé-wijzerplaat. Met gewichten.
Pendule murale ovale en bois au cadran en églomisé. Avec poids et balancier.No longer availableDim. 43 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#252Een paar Louis-Philippe drageoirs met deksels van kleurloos kristal.
Paire de drageoirs Louis-Philippe et leurs couvercles en cristal incolore.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#472Valentijn De WaelePeriod: 1918-2005“Marktzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de marché”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 68 cmEstimate: € 100 / 120





