Similar lots by type
-
#485
Een 18 karaats geel gouden armband.
Un bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 33,57 gEstimate: € 1000/1200 -
#83
“Sint-Joris en de draak”. Messingen triptiek.
“Saint-Georges et le dragon”. Triptyque en laiton.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#372
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek, waarbij drie pollepels, een taartschep en een dienblad. Grotendeels Christofle.
Couvert en métal argenté dont trois louches, une pelle à tarte et un plateau. En grande partie par Christofle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#373
Een verchroomd metalen staande lamp.
Lampe chromée.No longer availableEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#11
Een vaas van geslepen kleurloos kristal, in een verzilverd metalen houder met een gedreven Napoléon III-motief.
Vase en cristal taillé incolore avec monture en métal argenté avec motif Napoléon III repoussé.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 25/40 -
#660
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van +- 2 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un saphir de + - 2 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 500/700 -
#258
Specerijenstel van zilver 800/1000 en geslepen kristal: mosterdpot met deksel en lepel, 2 zoutvaatjes.
Garniture à condiments en argent 800/1000 et cristal taillé comprenant moutardier couvert avec cuillère et deux salières.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#106
Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl met bijpassend voetbankje met roze bekleding.
Paire de fauteuils en noyer de style Régence et pouf assorti, recouverts en rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#502Jean BoquetPeriod: 1928 - 1976
“Abstract kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de la côte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100/150 -
#332
“Le Petit Vingtième” - “Tintin au Congo” & “Le Lotus Bleu”. Twee affiches, uitgegeven door ‘Productions Collection Archives Secrètes’.
“Le Petit Vingtième” - “Tintin au Congo” et “Le Lotus Bleu”. Deux affiches éditées par Productions Collection Archives Secrètes”.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#168
“Ondeugend meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Postume geut naar een werk van Juan Clara.
“Petite fille sur une chaise”. Sculpture en bronze foncé. Fonte posthume d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/100 -
#249
“Herderskoppel”. Een XVIIIe eeuws tapisserie.
Couple de bergers. Tapisserie du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#552
Een lot van drie hoofddeksels van de Rijkswacht.
Lot de trois chapeaux de la gendarmerie.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#684Billy FoleyPeriod: Ierland, °1961
“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#520
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van +- 2,58 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,14 ct. Et de la tanzanite d'un poids combiné de + - 2,58 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 1000/1200 -
#86
Een wit gepatineerde armstoel en bijpassend bankje in Lodewijk XV-stijl, beide bekleed met blauw fluweel.
Fauteuil patiné blanc et banquette assortie de style Louis XV, recouverts de velours bleu.No longer availableEstimate: € 60/100