#256Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
#729Een balustervormige lampenvoet van metaal.
#434“Garnalenvisser met paardenkar”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Munthe’.
“Pêcheur d’écrevisses au char à cheval”. Huile sur toile. Porte une signature “Munthe”.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#475Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
#47Een messingen lampenvoet in barokke stijl, gedragen door vier putti.
#28Een XVIIIe eeuwse aardewerken kruik met tinnen deksel. Frankrijk. Geijkt.
Une cruche en faïence du XVIIIe siècle avec couvercle en étain. France. Calibrée.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#477Een oude wijze met perzik van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Staf manco.
Un vieux sage à la pêche en porcelaine chinoise multicolore. Marqué en bas. Canne manque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#595Een paar aluminium designlampvoeten.
#58“Sint-Joris en de draak”. Twee messingen triptieken.
#38Een lot schaalmodellen van militaire voertuigen. Dinky Toys & Corgi Toys
#745Calligaris, ItalyEen reeks van zes designstoelen van kunststof en hout, model ‘Basil A’. gemerkt.
Une série de six chaises design en plastique et bois, modèle Basil A . Marquées.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 500 / 600