#744Twee verschillende plantenstaanders.
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
#467Drie porseleinen eieren versierd met Chinese personages (verschillende afmetingen) en een oosters koperen schaaltje met een emailversiering met centraal een pauw.
Trois oeufs en porcelaine décorés de personnages chinois. Différentes tailles. Ainsi qu’un petit plat oriental en cuivre à décor d’un paon.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#386Een staande lamp van gedraaid notenhout.
#678Een klein porseleinen balustervaasje met een meerkleurig decor van een vrouw met bloemen en een Chinees porseleinen kommetje met een decor van goudvissen in cartouches op gele fond. Het eerste onderaan gemerkt.
Un petit vase balustre en porcelaine à décor multicolore représentant une femme aux fleurs et un bol en porcelaine de Chine à décor de poissons rouges en cartouches sur fond jaune. Le premier est marqué en bas.No longer availableDim. h: 23 cm & Ø: 12 cmEstimate: € 32 / 50 -
Homme aux chiens . Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 38 x 24 cmEstimate: € 80 / 100