#348Een lot messing, bestaande uit een koffiekan, een waterketel een XVIIIe eeuwse vertinde schaal.
Un lot en laiton, composé d'une cafetière, d'une bouilloire et d'un bol en étain du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#712Herman SelleslagsPeriod: °1938“Jane Birkin, 1970”. Een foto. gesigneerd en gedateerd en met droogstempel.
Jane Birkin 1970. Photo signée et datée et avec tampon à sèche.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 75 / 100 -
#744Twee verschillende plantenstaanders.
#665Een marmeren zuil.
Colonne en marbre.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#460Een grote terracotta vaas in nabootsing van een pièce de fouille.
#556Begam MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis indien en laine. Noué main.No longer availableDim. 242 x 382Estimate: € 200 / 240 -
#478Twee gesculpteerde houten beeldjes. Thailand.
Deux figurines en bois sculptées. Thaïlande.No longer availableDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
Fauteuil Louis XVI en noyer sculpté. Couverture d’origine en velours beige.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#621“Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.
#725MoriEen handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.
Petit couloir en laine noué main. Motif Bochara.No longer availableDim. 299 x 84 cmEstimate: € 35 / 50