#395RodaniaEen roestvrij stalen quartzhorloge.
Une montre en acier inoxydable quartz.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#249“Scène uit Kuifje in Amerika”. Olieverf op paneel.
“Scène de Tintin en Amérique”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 122 x 184 cmEstimate: € 120 / 140 -
#252Een hoge glazen stolp met tien vlinders.
#752Een paar verzilverd metalen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl.
#630Napoléon III tweedeurs vitrine, ingelegd met geel koper in de geest van Boulle. Letsels aan het koper, barstjes in de zijpanelen. XIXde eeuw.
Vitrine à deux portes Napoléon III incrustée de cuivre jaune dans le goût de Boulle. Dégâts aux cuivres, fissures dans les côtés. XIXe siècle.No longer availableDim. 136 x 100 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#99Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Paardrijders Waasmunster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Cavaliers à Waesmunster . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 90 / 110 -
#139Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 138 x 129 cmEstimate: € 40 / 50 -
#56Een groen gelakte armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
#329Een reproducties van affiche van de Red Star Line naar Henri Cassiers.
Une reproduction de l'affiche Red Star Line d'après Henri Cassiers.No longer availableDim. 48 x 67 cmEstimate: € 30 / 50 -
#340Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en een opaal van +- 4,74 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct. Et une opale de + - 4,74 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 800 / 900 -
#369Een oude met linnen beklede paspop op houten voet.
#297Een paardenkoets en een koppel van meerkleurig Duits porselein. Beide gemerkt onderaan.
Une calèche et un couple en porcelaine allemande multicolore. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 14 & 20 cmEstimate: € 80 / 120