Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Drie Kerkvaders”. Messingen reisicoon met blauw email.

“Drie Kerkvaders”. Messingen reisicoon met blauw email.

“Trois pères d’église”. Icône de voyage en laiton avec émail bleu.
Dim. 11,5 x 9,5 cm
SKU: 2710200078.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #78
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #519

    “Strandzicht met personages”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    Vue de la plage avec personnages . Huile sur toile. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #284
    Morisse

    “Zicht op Marseille”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de Marseille. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #207
    Clovis-Edmond Masson
    Period: 1831-1913

    “Leeuwin met prooi”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Lionne avec proie . Une statue en bronze patiné. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #196

    Een tweeledige houten hoekvitrine.

    Une vitrine d'angle en bois en deux parties.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #313

    Twee paar borden van meerkleurig Frans aardewerk.

    Deux paires d'assiettes en faïence française multicolores.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #38

    Een lot schaalmodellen van militaire voertuigen. Dinky Toys & Corgi Toys

    De nombreux modèles réduits de véhicules militaires. Dinky Toys & Corgi Toys
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #447

    Een meerkleurig glazen schaaltje. Randschilfers aan de basis.

    Un plat en verre multicolore. Eclats à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 17,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #217

    Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.

    Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des landes en bronze sur une colonne de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #367

    Een groot lot oude houten leesten.

    Grand lot de vieux formes en bois.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #116

    Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.

    Un tronc en chêne avec cassettes sculptées à l'avant, décoré d'oiseaux incrustés. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. b: 152 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #201

    Een paar grote cassolettes van bruin marmer met verguld bronzen beslag.

    Une paire de grandes cassolettes en marbre brun avec des garnitures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #137
    Christofle

    Een etui met twaalf lepels en twaalf vorken van verzilverd metaal.

    Un étui avec douze cuillères et douze fourchettes en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More