#595Een paar aluminium designlampvoeten.
#216Goebel, GermanyEen grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.
#736Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.
#738Betonville.Een oude diamantzaag.
Une vieille scie à diamant.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#692Een sierschotel van Imariporselein met een decor van een man met een vis in het plat en bloemenmotieven op de vleugel. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.
Plat décoratif en porcelaine d’Imari à décor d’un homme avec un poisson et avec des fleurs sur l’aile. Marque sous la base. Restauré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#407Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
#444A. Festraets“Honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.
“Chiens”. Huile sur toile. Signée et datée 1927.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 160 -
#251Christian Dior 130Een zijde foulard.
Foulard n soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#717Goebel, Germany“Farewell”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 65/1. Gemerkt.
#451Lot eierschaalporselein, Japans en Chinees met diverse kopjes en schoteltjes.
#437Goebel, Germany“What’s new?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr.418. Gemerkt.