#713Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Dogon.
#446Lot textiel uit de Andes. 20 stuks.
Lot de textiles des Andes. 20 pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#973Een wassen Madonna met kanten kleding. Onder stolp.
#834Drie langwerpige ingelijste stroken geweven stof met gestileerde dieren, vogels en personages. Zuid-Amerikaans werk.
#231Een set met horlogemakerswerktuigen. Onder stolp.
Suite d’outils d’horloger. Sous globe.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#661Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Youmbe, DRC.
#770Lot sjaals, Peruviaanse mutsen, slopen enz.
#818Een oude houten speculaasplank met zes figuren.
#476Lot textiel uit de Andes. 14 stuks. Een aantal met ikattechniek.
#870Een houten baluster met vlam. XIXe eeuw.
Balustre terminant en flamme en bois sculpté et partiellement doré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1002Een Africaans beeld van gesculpteerd hout. Pende, vermoedelijk Gabon
#671Een Fangmasker van deels gepatineerd hout. Gabon.
#681Een Baoulemasker van gepolychromeerd hout. Ivoorkust.
#663Een dubbel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
#436Negen diverse kussens.
Neuf coussins divers.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#826Een zuil van zwart- en goudgepatineerd hout en kunststof.
Paire de coffrets à bijoux, une plaquette de jade ajourée dans le couvercle, finitions en cuivre.No longer availableDim. b: 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#547Een Dogonmasker van gebeeldhouwd hout. Mali.
Un masque Dogon sculpté en bois. Mali.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 65 / 80
#413buragoDrie miniatuur auto’s schaal 1/18. In originele doos.
#715Camel TrophyEen roestvrij stalen horloge.
Une montre en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1056Rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad.
Table d’appoint ronde de style Louis XV à tablette en marbre.No longer availableDim. 73 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#36Een paar opklapbare bijzettafeltjes van hout.
#688Een rokersstelletje van gesculpteerd Afrikaans ivoor met vogeltjes.
Lot de deux broches serties de petits reliefs en ivoire, une épingle en or avec perle et un bracelet en ivoire.No longer availableDim. spelt: 3,23 gEstimate: € 150 / 200 -
#206Een sobere eikenhouten garderobe. XIXe eeuw.
#929Een lot van 28 oude gietijzeren strijkijzers.
#679Een lot van drie etsen, een litho en een inkttekening.
Un lot comprenant trois gravures, une lithographie et un dessin à l’encre.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#229Louis Van Hoorde“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 121 cmEstimate: € 120 / 200 -
#706Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 326 x 243 cmEstimate: € 200 / 220