Other lots in this auction
-
#270Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,66 ct. FVVS1.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,66 ct. FVVS1.No longer availableDim. 4,18 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#681Een paar messingen kandelaartjes in classicistische stijl. Balustervormig met ribbelmotief en met rond voetstuk. Begin XXste eeuw.
Paire de bougeoirs en laiton de style classique. De forme balustre à motif côtelé et à base ronde. Début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#106Een eikenhouten dekenkoffer met paneeltjes rondom.
Une boîte à couvertures en chêne avec des panneaux tout autour.No longer availableDim. 140x60x70cmEstimate: € 120 / 200 -
#473Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
Vase en forme de tête en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 85 / 100 -
#63Albasten siercoupe.
Coupe décorative en albâtre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#518Een paar dekselpotten van chinees porselein.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 220 / 280 -
#400Een 18 K geelgouden herenring bezet met een solitair briljant van +- 0,15 ct.
Une bague pour homme en or jaune 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 400 / 450 -
#511“Skizze A”. Een houten kunstwerk in de stijl van Georges Vantongerlo uit de reeks “Denkbilder”.
“Skizze A”. Une œuvre d'art en bois dans le style de Georges Vantongerlo de la série “Denkbilder”.No longer availableDim. 35 x 16 x 14 cmEstimate: € 400 / 500 -
#93“Dansende putto”. Een beeldje van brons op groen marmeren sokkel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw, sokkel later.
Putto dansant. Une statuette en bronze sur un socle en marbre vert. Vraisemblablement XVIIIe siècle, socle plus tard.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 180 -
#317Een lot kristal: een purperen kratervaas (H. 20 cm), een rode balustervaas (H. 20 cm) en een kleinere paarse vaas, gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm).
Lot de cristaux: un vase cratère pourpre (H. 20 cm), un vase balustre rouge (H. 20 cm) et un vase plus petit pourpre, marqué Val Saint-Lambert (H. 15 cm).No longer availableDim. H. 15 - 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#219“Herder met koeien aan de drinkplaats” & “Paarden”. Een paar olieverfschilderijtjes op paneel in de geest van de XIXe eeuw.
Berger avec des vaches à l'abreuvoir & Chevaux. Une paire de peintures à l'huile sur panneau dans l'esprit du XIXème siècle.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#426Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
Tapis de prière persan en soie. Noué main.No longer availableDim. 124 x 78 cmEstimate: € 100 / 160

