#775Een eikenhouten staande klok met handbeschilderde wijzerplaat.
#269E. Sanders“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#163Een paar bronzen waterdragers.
#166Gebeeldhouwde eikenhouten bureautafel.
Un bureau en chêne sculpté.No longer availableDim. 118 x 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#536Perzisch tapijt van wol met kruismotief. Handgeknoopt.
#27“Sport trainer”. Oud speelgoed in de originele doos.
#53Twee oude fotocamera’s. Kodak & Zeiss.
#116Een rechthoekige wandspiegel.
#482Alfred Ost“Boerenpaard”. Aquarel en inkt op papier. Gemonogrammeerd.
”Cheval fermier”. Aquarelle et encre sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 11,5 x 13,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#586HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#780Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een groot dienblad, twee kandelaars met vijf lichtpunten, een suikerpotje, een melkkannetje en een strooier.
Lot de métal argenté comprenant un grand plateau, deux candélabres avec cinq lumières, un sucrier, un pot à lait et un saupoudroir.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#772Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.
Une pagode en huit parties en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 400 / 500