#269E. Sanders“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#786Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#388Vier diverse borden, waarvan twee Royal Copenhagen en twee Boch Keramis.
#416Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#154Auguste MusinPeriod: 1852 - 1923“Uitvarende vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche quittant le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 1400 / 1800 -
#526Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
#751Een porseleinen tête-à-tête met Chinees decor op dienblaadje (klein letsel). Tsjechoslovakije.
#246Een gebeeldhouwde eikenhouten tafel. Met verlengbladen.
#562Frans Minaert“Kruiden”. Een bibliofiele uitgave van 25 gravures met tekst van Hubert van Herrewegen. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 30 exemplaren.
”Herbes”. Une parution de 25 gravures et texte par Hubert van Herrewegen. Tous signées et numérotées sur 30 exemplaires.No longer availableDim. 81 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
Un lot de 36 albums de “Eric de Noorman”. Hans G. Kresse. Edition Het Laatste Nieuws.No longer availableEstimate: € 100 / 140