Other lots in this auction
-
#382Pellens“De dokwerker”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”Le travailleur au quai”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#762“Heilige Maagd met kind.” Gravure naar P.P. Rubens. Genummerd I.B.11 - 142. Recent gerestaureerd.
”Vierge à l’Enfant”. Une gravure d’après P.P. Rubens. Numérotée I.B. 11 - 142. Restauration récente.No longer availableDim. 17,5 x 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#310Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en een centrala saffier van ± 2 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un saphir de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 800 / 1000 -
#249“Stilleven met fruit, kruik en lamp”. Olieverf op doek.
”Nature morte, fruits, lampe et cruche”. Huile sur toile.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#140Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en onyx.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 1,00 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 18,31 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#165Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 38,46 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#632Een ovale spiegel met gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten lijst.
Un miroir ovale à encadrement sculpté et polychrome en bois.No longer availableDim. 87 x 68 cmEstimate: € 30 / 50 -
#799Een Affiche naar aanleiding van de Processie ter ere van O.L.V. van Hanswijk, ontworpen door Alfred Ost.
Une affiche à l’occasion de la Procession de Notre Dame de Hanswijk, création par Alfred Ost.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#259F. Furet“Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.
”Scène de rue, Paris”. Huile sur panneau. Signé. Restauration récente. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#422SciolariEen vintage chromen hallustertje.
Un lustre de vestibule vintage en chrome.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#327Een wassen madonna en kind met volledige originele kleding, versierd met kant. In oorspronkelijke vitrine. XIXde eeuw.
Une Vierge à l’Enfant en cire avec habits d’origine et dentelle. Dans sa vitrine d’origine. XIXème siècle.No longer availableDim. H. vitrine 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#97ChristofleEen suikerpot van verzilverd metaal en glas. Gemerkt. Met een zilveren lepeltje.
Un sucrier en verre et métal argenté. Avec marque. On ajoute une petite cuillère en argent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 70

