Een paar kommetjes van cloisonné brons. Chinees werk.
#67Lupo, Barcelona
Een handtas van beige leder met portemonnee. In stofzak.
#431
Een gemberpot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
#417
Staande clown van veelkleurig Murano glas.
#600Imari
#462Claude Barral
“Rood landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
#63
“De kus”. Een bronzen beeldje naar het werk van Rodin. Met gieterijstempel.
#518
#199Napels
“Bedelaarsfamilie”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt met de gekroonde N, XIXde eeuw.
"La famille du mendiant". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas du N couronné, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#398
Een vaas van Imariporselein met bloemendecor. XIXe eeuw.
#137
"La persistance de la Mémoire." Sculpture en bronze d'après Salvador Dali. Sur socle. Numéroté 340/350. Avec certificat.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#8
Een lot van acht met leder beklede geldkluisjes. Enkele met sleuteltje.
Lot de huit coffrets gainés de cuir. Certains avec clé.No longer availableDim. 21 x 11 x 9 cmEstimate: € 40 / 60