Other lots in this auction
-
#565Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h 61 cm x b 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#536Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.
A small walnut chest of drawers with three drawers with bronze handles. England, George I era.No longer availableDim. 56 x 92 x 53,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
#527Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.No longer availableDim. L: 25-43 cmEstimate: € 150 / 200 -
#234G. Hallumier“Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’
"Ship on dry land." Watercolor on paper. "D'apres A. Goodwin."No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#25“Hanuman”. Een massief bronzen beeldje van de god met de apenkop.
"Hanuman". A solid bronze figurine of the monkey-headed god.No longer availableDim. H: 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#576Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
A wooden marquetry cabinet with 3 drawers and marble top. Painted black with gold color and decorated with ornaments.No longer availableDim. 72 x 46 x 30 cmEstimate: € 175 / 225 -
#567Een Chinees porseleinen vaas met fauna & flora decor beschilderd. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase painted with a fauna & flora decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x Ø 12 cmEstimate: € 90 / 110 -
#622Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.
A Japanese bronze vase with enamel champlevé decoration.No longer availableDim. 19 x Ø 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#279Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Kadezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Quay view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 24,5 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#497DoriaEen vintage tafellamp van metaal en amberkleurig glas. Een lichtpunt bovenaan en twee lichtpunten onderaan. (AID5264).
A vintage table lamp made of metal and amber-coloured glass. One light point at the top and two light points at the bottom. (AID5264).No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#466Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.
Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.No longer availableDim. 55 x 32 x 23 cmEstimate: € 140 / 160 -
#276Een Louis XV-XVI palissanderhouten schrijftafel op klauwpoten met 4 laden.
A Louis XV-XVI palissander wood writing table on claw feet with 4 drawers.No longer availableDim. 77 x 110 x 58 cmEstimate: € 150 / 250

