Similar lots by type
-
#855Val St. LambertTwee geslepen kristallen asbakken, waarbij één met blauw en de ander met groen decor. We voegen er een kleurloze presse-papier naar aanleiding van 25 jaar Azem aan toe. Allen gemerkt.
Deux cendriers en cristal taillé, dont un au décor bleu, l’autre au décor vert. Nous ajoutons un presse-papier à l’occasion des 25 ans Azem. Marques.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#178Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 300 / 320 -
#825SwarovskiEen treintje van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een locomotief, een kolenwagon, personenwagon, tankwagen en een containerwagon. Op houten treinspoor. Bijgevoegd een brugboog en een kristallen belletje.
Un petit train en cristal taillé incolore, comprenant une locomotive, un wagon à charbon, un wagon pour voyageurs, un wagon à combustible et un wagon conteneur. Sur rails en bois. Nous ajoutons un pont et une clochette en cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#864Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#437Val St. LambertEen lampvoet van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal incolore. Marque.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#394SwarovskiEen lot geslepen kristallen sierstukjes, bestaande uit een zwaantje, ééntje met een afbeelding van een leeuw, een schelp met parel en een zakje met kleine bloemetjes en een ring van Swarovski.
Un lot de cristal taillé, comprenant un cygne, un lion, une coquille, un petit sac et fleurs et une bague Swarovski.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#54Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.
Coupe en cristal bleu aux figures géométriques vers la base.No longer availableDim. h 13 cm x b 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#329Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Gemerkt onderaan. Kleine schilfer aan de basis.
Vase en cristal taillé rouge et incolore. Marque sous la base. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#419Een vaas en een lampenvoet in resp groen en roze kristal.
Un vase et un pied de lampe en cristal vert et rose.No longer availableDim. h: 36,5 cm h: 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#399Een sierkom in meerkleurig kristal. Afwisselend mat en doorschijnend in golfpatroon.
Bol en cristal polychrome. Parties mates et claires en alternance formant des vagues.No longer availableDim. h 17 cm; B 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#238Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#365Val St. LambertEen vaas en een kokervaas van geslepen kristal, respectievelijk groen en mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Un vase et un vase cylindrique en cristal taillé, vert et mauve dans la masse. Marques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#434Val St. LambertEen lot gekleurd kristal, bestaande uit een roze coupe, een roze vaas en een blauwe vaas. Allen gemerkt.
Un lot de cristal de couleurs, comprenant une coupe rose, un vase rouge et un vase bleu.No longer availableDim. h: 16 & 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#234Een luchter van koper en glas met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#379Kom in geslepen kleurloos kristal op voet.
Bol en cristal taillé incolore sur piédouche.No longer availableDim. H 16,5 cm; D 26,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#883Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groot glas met groene kelk, een klein grijs vaasje, een kleurloze en mauve vaas en een kleurloze vaas. De laatste twee gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal taillé, comprenant un grand verre à calice verte, un petit vase gris, un vase incolore, un vase en mauve et un autre vase incolore. Les deux derniers portent la marque Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 10 - 28 cmEstimate: € 120 / 150 -
#257Val St. LambertEen vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal op voet. Onderaan gemerkt en met label.
Un vase en cristal taillé bleu et incolore sur pied. Marque sous la base, label présent.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#187Val St. LambertEen siervaas op voet van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase sur pied en cristal taillé rouge et incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#241Val St. LambertEen vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Un vase en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et label présent.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#224Een paar gesmeed koperen luchtertjes met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de lustres en fer forgé à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 en 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#161Val St. LambertEen vaas van groen en kleurloos kristal met een in ruiten en bollen geslepen motief. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal vert et incolore, motif à carreaux et ronds taillés.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 150 / 180 -
#177Val St. LambertEen vaas op voet van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase sur pied en cristal mauve et incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#869Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 78 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 78 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#197Val St. LambertEen zware vaas van kleurloos en groen geslepen kristal met in ruitmotief geslepen decor. Onderaan gemerkt.
Un vase lourd en cristal taillé incolore et vert, motifs de losanges gravés.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 300 / 360
Other lots in this auction
-
#58“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeldje op een houten voetstuk.
”Nu féminin”. Une statue en bronze sur socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#698Een Afrikaans houten fetisjbeeld.
Une statue africaine en bois, fétiche.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#798EscadaEen handtas van bruin leder.
Un sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#427Val St. LambertEen kristallen lampvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal, vert dans la masse. Marque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 35 -
#508Een vaas van cloisonné op rood koper met decor van vogels.
Un vase en cloisonné sur cuivre rouge, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#867Een ronde design luchter in oranje glas met chromen setting. Uit de jaren ‘70.
Un lustre design rond orange en verre et montures en chrome. Années ‘70.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 40 / 45 -
#622Tom De Witte“Bloem op een wei”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
”Une fleur sur une prairie”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#453Een paar bronzen kandelaars.
Une paire de candélabres en bronze.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#412Frans Van ImmerseelDrie spreuken in een kader. Allen gesigneerd.
Trois dictons sous cadre. Signés.No longer availableDim. 3 x (20 x 12 )cmEstimate: € 20 / 30 -
#517Een zittende Boeddha van brons. Eind XIXe eeuw.
Un Bouddha assis en bronze. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 200 / 240 -
#564“Indisch landschap”. Aquarel. Draagt een handtekening: Dake.
”Paysage indien”. Une aquarelle. Porte une signature: ‘Dake’.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#316Een Empire commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een groen marmeren blad.
Une commode Empire en bois de placage acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre vert.No longer availableDim. 96 x 132 x 62 cmEstimate: € 300 / 500

