Other lots in this auction
-
#363ZenithEen draagbare radio, model Trans-Oceanic Royal “3000-1”. Slijtagesporen.
Une radio portable, modèle Trans-Oceanic Royal 3000-1. Signes d'usure.No longer availableDim. 26 x 32 x 13 cmEstimate: € 40 / 45 -
#451Een porseleinen balustervaas met een meerkleurig decor van geisha’s in een uitsparing op een achtergrond van bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine à décor multicolore de geishas dans un évidement sur fond de fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30 / 40 -
#427Een lot brons, bestaande uit een staande Thaise Boeddha, een schaaltje met gegraveerd pauwendecor en een Ganesha.
Un lot de bronze, composé d'un bouddha thaïlandais debout, d'un bol à décor de paon gravé et d'un Ganesha.No longer availableDim. h: 14 & 30 cm; l: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#122Jozef Jodocus MoerenhoutPeriod: 1801-1875“Vee in de wei”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Bovins dans le pré. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#537“Oude wijze met vrouw”. Een gesculpteerd ivoren beeld. Onderaan gesigneerd. China, begin XXe eeuw. Instrument manco
Vieux sage avec femme. Une statue en ivoire sculpté. Signée en bas. Chine, début XXe siècle. Instrument mancoNo longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 800 / 900 -
#578Twee sierjardinières van meerkeurig aardewerk in de vorm van eendjes.
Deux jardinières en poterie ornementale en forme de canards.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#288Een siervaasje op voet van Beiers porselein met een bloemendecor in een uitsparing op kobaltblauwe achtergrond. Bijgevoegd twee Grieks-porseleinen vaasjes met verguld decor op zwarte fond.
Un vase décoratif à base de porcelaine bavaroise avec un motif floral dans un renfoncement sur un fond bleu cobalt. Ci-joint deux vases en porcelaine grecque à décor doré sur fond noir.No longer availableDim. 30 & 11 cmEstimate: € 60 / 70 -
#582Slavia 631Een luchtbuks met knikloop. Kaliber 4.5mm.
Une carabine à air comprimé. Calibre 4.5mm.No longer availableDim. 115 cmEstimate: € 100 / 120 -
#542Een commode in twee soorten hout met vier laden. Enkele sierlijstjes manco.
Une commode en deux essences de bois avec quatre tiroirs. Il manque quelques cadres décoratifs.No longer availableDim. 88 x 98 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#35Een 18 K geelgouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 8,10 gEstimate: € 250 / 300 -
#276Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 73 x 110 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#486Norconia, GermanyEen CO2 luchtbuks. Model QD78. Kaliber 4.5mm. Met gemonteerde RD1X30 holografische richtkijker.
Une carabine à air comprimé CO2. Modèle QD78. Calibre 4,5 mm. Avec lunette de visée holographique RD1X30 montée.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 100 / 120

