Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie kristallen wijnkaraffen van gekleurd kristal (één stop manco), evanls drie grote gekleurde wijnglazen.

Drie kristallen wijnkaraffen van gekleurd kristal (één stop manco), evenals drie grote gekleurde wijnglazen.

Trois carafes à vin en cristal coloré (un bouchon manquant), trois grands verres à vin colorés.
SKU: 2906210253.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #253
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #336

    Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XVI-stijl.

    Une paire de bobèches en bronze de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. H. 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #484
    Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld

    “Zétès et Calais”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 109/200 en gesigneerd buiten de plaat.

    Zétès et Calais. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 109/200 et signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 34 x 49 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #411

    Een gebeeldhouwde Afrikaanse asbak in de vorm van een mannenhoofd.

    Un cendrier africain sculpté en forme de tête d'homme.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582
    Slavia 631

    Een luchtbuks met knikloop. Kaliber 4.5mm.

    Une carabine à air comprimé. Calibre 4.5mm.
    No longer available
    Dim. 115 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #439

    “Kubistisch koppel”. Gemengde techniek. Draagt een cyrillische handtekening.

    Couple cubiste. Technique mixte. Porte une signature cyrillique.
    No longer available
    Dim. 46 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #456
    Hämmerli

    Een luchtdrukgeweer. Model Hunter Force 900. Kaliber 4.5 mm. Met 6x42 richtkijker in originele doos.

    Une carabine à air comprimé. Modèle Hunter Force 900. Calibre 4,5 mm. Avec lunette de visée 6x42 dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. l: 114 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #320

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,15 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,15 ct.
    No longer available
    Dim. 6,50 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #103

    Een eclectische klok van messing.

    Une horloge éclectique en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #561

    Een gesculpteerd Balinees houten beeld.

    Une statue balinaise en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #26

    Een messingen kerklezenaar op leeuwenpootjes.

    Un pupitre d'église en laiton aux pieds de lion.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #640

    Een bronzen groepje in de vorm van een rat op een boek op marmeren sokkel.

    Un groupe en bronze en forme de rat sur un livre sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. 9 x 11 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #555
    Kelim

    Een lange strook tentboord met geometrisch motief. Iran, begin XXste eeuw.

    Une longue bande de bordure de tente avec un motif géométrique. Iran, début du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. ca 25 m x 29 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More