#664Een paar vissen van gekleurd Muranoglas.
#332Een lot van twaalf aardrijkskundige didactische platen in één kader.
#169Een heiligenbeeld van deels witgebeitst hout. Barok. Letsels en manco’s.
#243Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
Un grand vase en poterie de Torhout à décor de chardon stylisé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#526Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#512Een goudgepatineerde houten trumeau.
Une statue africaine en bois sculpté. R.D.Congo. Nous ajoutons une statue plus petite.No longer availableDim. h: 23 & 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#649Een eikenhouten wandconsole in Lodewijk XVI-stijl met een rood marmeren blad.
Une console murale de style Louis XVI en chêne avec un dessus en marbre rouge.No longer availableDim. 95 x 68 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
Fauteuil de style Louis XV en noyer sculpté à la Reine. Tapissé de soie.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#415NainEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#465Een handgeknoopt Kaukasisch wollen karpet.
Un tapis en laine caucasien noué à la main.No longer availableDim. 300 x 217 cmEstimate: € 120 / 200