#820
Een antieke lage eikenhouten tafel.
#376
Een gefineerde Engelse secretaire met vier laden onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un secrétaire anglais en bois de placage à quatre tiroirs en dessous de l’abattant et au dessus deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 193 cmEstimate: € 200 / 240 -
#485Chimento
Un petit collier et une paire de boucles d’oreilles assortie ainsi que le bracelet, le tout serti de perles et entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,53 gEstimate: € 100 / 150 -
#433
#9
Twee uitgaven met betrekking tot Alfred Ost.
#41Val St. Lambert
#851
Een oude messingen verrekijker op een enkelbenig statief.
#694Julien CelosPeriod: 1884- 1953
“Straatzicht”. Aquarel en pastel op papier. Gesigneerd.
”Scène de rue”. Aquarelle et pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#898
Kristallen whiskyset met karaf en ijsemmer.
#140
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
#245
Een 18 karaats geel gouden horlogeketting. Lengte: 57 cm.
#867
Een schaakspel in ingelegde doos. Jaren 60.
Un jeu d’échecs dans une boîte incrustée.No longer availableDim. 21 x 30 cmEstimate: € 35 / 50