Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list

Drie langgerekte eironde designvazen van mineraal.

Drie vases ovales allongés en minéraux.
Dim. h: 41 cm
SKU: 2501220562.
Category: Uncategorized.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #562
Estimate: € 75 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #466

    Een gefineerd buffet (45 x 120 x 240 cm) met vijf deuren en vijf laden en met bijpassende tafel (73 x 110 x 200 cm).

    Buffet en placage à cinq portes et cinq tiroirs avec table assortie.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #181

    Een collectie Belgische postzegels in 7 albums.

    Une collection de timbres belges en 7 albums.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220

Other lots in this auction

  • #175

    Een paar Adamstijl kandelaars in de vorm van korinthische zuilen. Sterling zilver, met makersmerk en gehaltemerk 0,925‰.

    Paire de bougeoirs de style Adam en forme de colonnes corinthiennes. Argent sterling avec poinçon de maître et de titre 0,925‰.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #341
    Goebel, Germany

    Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel.

    Deux figurines multicolores en biscuit de la série M.I. Hummel.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #559

    Drie Japanse bronzen beeldjes.

    Trois statuettes japonaises en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 - 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #321

    Een met de hand beschilderd metalen dienblad met Hollands visserstafereel naar Koekkoek.

    Un plateau en métal peint à la main avec une scène de pêche hollandaise d'après Koekkoek.
    No longer available
    Dim. 44 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #287
    Val Saint Lambert

    Een getorst vaasje in kersenrood gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, Val St. Lambert.

    Vase torsadé en cristal de couleur rouge cerise. Marqué en bas, Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. 16,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #79
    Johannes Theuns
    Period: 1877 - 1961

    “Christus met de doornkroon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Le Christ à la couronne d'épines”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #427

    Een aardewerken kruik, bekleed met verzilverd en gedreven koper en versierd met been.

    Cruche en faïence, plaquée de cuivre argenté et martelé et décorée d'os.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #426

    Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.

    Tapis de prière persan en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 124 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #292
    Alle Zoethout
    Period: 1906 - 1957

    “Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.

    “Vue du moulin à vent”. Huile sur toile. Signée et datée '44.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #478

    “Hotei met waaier”. Een fijn gesculpteerde en deels gepolychromeerde netsuke. Onderaan gesigneerd. Japan, omstreeks 1900.

    Hotei à l'éventail. Netsuke finement sculpté et en partie polychrome. Signé en bas. Japon, vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 4,6 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #203
    Delvaux

    Een blauwe pochette in vernis leder met stofzakje.

    Une pochette en cuir verni bleu avec sac de protection.
    No longer available
    Dim. 12 x 18 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #361

    Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.

    Une paire de vases en verre jaune avec un tourbillon bleu.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More