Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list

Drie langgerekte eironde designvazen van mineraal.

Drie vases ovales allongés en minéraux.
Dim. h: 41 cm
SKU: 2501220562.
Category: Uncategorized.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #562
Estimate: € 75 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #181

    Een collectie Belgische postzegels in 7 albums.

    Une collection de timbres belges en 7 albums.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #466

    Een gefineerd buffet (45 x 120 x 240 cm) met vijf deuren en vijf laden en met bijpassende tafel (73 x 110 x 200 cm).

    Buffet en placage à cinq portes et cinq tiroirs avec table assortie.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #173

    “Varkentje”. Een metalen beeldje.

    “Cochon”. Une figurine en métal.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #130
    Omega

    Een 14 K geelgouden dameshorloge met 14 K geelgouden polsband. Met originele doos.

    Une montre femme en or jaune 14 carats avec bracelet en or jaune 14 carats. Avec boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 46,20 g
    Estimate: € 500 / 700
  • #369
    R. Beutels

    “Winter in Middelburg. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1918.

    “Hiver à Middelburg. Huile sur panneau. Signé et daté 1918.
    No longer available
    Dim. 32 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #568

    Een reeks van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.

    Ensemble de douze verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #412

    “Vissersboten onder gebladerte”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.

    “Bateaux de pêche sous feuillage”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #316

    Een rond, gecontourneerd, wortelnotenhouten Chippendale salontafeltje rustend op klauwpoten.

    Une table basse ronde et profilée en ronce de noyer Chippendale reposant sur des pieds griffes.
    No longer available
    Dim. Ø 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #62
    Van Overbeek

    “Trekpaarden in de haven te Rotterdam”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Des chevaux de trait dans le port de Rotterdam”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #671

    Een paar bronzen kandelaars in classicistische stijl. Balustervormig met vierkant voetstuk, naar boven toe een gegraveerde fries. XIXde eeuw.

    Paire de bougeoirs en bronze de style classique. De forme balustre à base carrée, avec une frise gravée au sommet. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #67

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Deens werk. Zilverlaag grotendeels verdwenen.

    Service à thé et café en métal argenté comprenant quatre pièces sur un plateau. Travail danois. L’argenterie a en grande partie disparu.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #60

    Een 18 K geelgouden armband met staafjes.

    Un bracelet aux barrettes en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 7,75 g
    Estimate: € 230 / 280
  • #390

    Een 18 K geelgouden kleine zakhorloge in origineel etui.

    Une petite montre de poche en or jaune 18 carats dans son écrin d'origine.
    No longer available
    Dim. Ø 2,5 cm br: 18,15 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #375
    Royal Boch

    Een grote en een kleine beer van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue.

    Un grand et un petit ours en faïence blanche monochrome dessinés par Rik Delrue.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 29 cm
    Estimate: € 55 / 75
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More