Similar lots by type
-
#466Een gefineerd buffet (45 x 120 x 240 cm) met vijf deuren en vijf laden en met bijpassende tafel (73 x 110 x 200 cm).
Buffet en placage à cinq portes et cinq tiroirs avec table assortie.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#181Een collectie Belgische postzegels in 7 albums.
Une collection de timbres belges en 7 albums.No longer availableEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#30Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van ster bezet met een halfedelsteen.
Un pendentif étoile en or jaune 18 carats serti d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 80 / 120 -
#584Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1971.
« Forêt de hêtres ». Huile sur toile. Signée et datée 1971.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353Een kleine antieke Armeense bijbel.
Une petite bible arménienne antique.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#186Een recente commode in de geest van Boulle met twee gebombeerde laden en met verguld brozen trekkers en monturen.
Commode récente dans l'esprit de Boulle à deux tiroirs galbés avec poignées et encadrements en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 130 x 63 cmEstimate: € 750 / 800 -
#667“Hindenburg”. Boek met documentatie. Ed. 1994.
“Hindenburg”. Livre avec documentation. Ed. 1994.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#12“Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#500Een 18 K wit en geelgouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Un pendentif en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 550 / 650 -
#433Een paar glazen vaasjes, gedragen door een paar gepolychromeerde zamakken figuren.
Paire de vases en verre, portés par une paire de personnages en zamak polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 160 -
#462C. L. Gavre“Portret van een student”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Portrait d'élève . Huile sur carton. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#467Een vierhoekige vaas van Chinees porselein met een reliëfdecor van bloemen en vogels op een donkerblauw glazuur. Onderaan gemerkt.
Vase quadrangulaire en porcelaine de Chine à décor en relief de fleurs et d'oiseaux sur glaçure bleu foncé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#330Zes verschillende halssnoeren waarvan één parelmoer met bijpassende armband te herstellen.
Six colliers différents dont une en nacre peut être restaurée avec le bracelet assorti.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#513“Zittend figuur”. Een gesulpteerd albasten beeld. Draagt handtekening ‘Dupagne’.
“Personnage assis”. Statue en albâtre sculpté. Signé 'Dupagne'.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 400 / 500

