Similar lots by type
-
#823Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à / 260 -
#825Een eikenhouten os-de-mouton armstoel bekleed met tapisserie.
Fauteuil os-de-mouton en chêne recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#787“Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.
“Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50 / 60 -
#559Een Japans bas-reliëf van meerkleurig gelakt hout met details van ivoor en paarlemoer.
Bas relief japonais en bois polychrome aux détails en ivoire et nacre.No longer availableDim. 36 x 11,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#585Een eikenhouten vitrinekast met een dubbel gebogen kap en twee paneeldeuren onderaan.
Vitrine en chêne à corniche en arc double et à deux portes pleines vers le bas.No longer availableDim. h: -
#540BachtiarPerzisch tapijt van wol met een gestileerd tuindecor. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine décoré d’un jardin stylisé. Noué main.No longer availableDim. 216 x 161 cmEstimate: € 200 / 300 -
#830Een paar binnendeurfrontons van gesculpteerd eikenhout. Grotendeels XIXe eeuw.
Paire de frontons de portes en chêne sculpté. en partie XIXe siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100 / 180 -
#554Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Fang, Gabon.
Statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 120 / 140 -
#770Een lot bestaande uit twee stuks Afrikaans en Aziatisch houtsnijwerk.
Lot comprenant deux pièces sculptées africaines et asiatiques.No longer availableDim. h: 30 & 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#311Een barometer van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Baromètre en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#376LoriPerzisch tapijt van wol met een gestileerd decor met bomen. Handgeknoopt.
Tapis en laine à décor stylisé d’arbres. Noué main.No longer availableDim. 222 x 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#356BachtiarPerzisch tapijt van wol met een gestileerd decor van dieren. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à décor stylisé d’animaux. Noué main.No longer availableDim. 204 x 157 cmEstimate: € 200 / 300 -
#56Een serie van 6 eikenhouten stoelen en een armstoel in Renaissancestijl.
Suite de six chaises en chêne et un fauteuil de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#176Een carrouselpaard van gesculpteerd eikenhout. Tweede helft XIXe eeuw. Op metalen staander.
Cheval de carrousel en chêne sculpté. Deuxième moitié du XIXe siècle. Avec support en métal.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#461Een Afrikaans masker en een gesculpteerde slagtand in de vorm van twee zittende figuren.
Masque africaine ainsi qu’une défense sculpté en forme de deux personnages assis.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#739Een gebeeldhouwde en vergulde spiegel in barokke stijl.
Miroir en bois sculpté et doré de style baroque.No longer availableDim. H.113 cmEstimate: € 200 / 220 -
#550Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1900.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté. Vers 1900.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 300 / 400 -
#626Een commode van gefineerd hout met vier laden in Louis-Philippestijl.
Commode de style Louis-Philippe en bois de placage ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 150 / 250 -
#38Een hangconsole van gesculpteerd notenhout in neo-gotische stijl.
Console à suspendre en noyer sculpté de style gothique.No longer availableDim. H 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#86Een mahoniehouten secretaire met zes laden, waarvan de bovenste vooruitspringt en ondersteund wordt door twee zuiltjes met vergulde bronzen monturen. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
Secrétaire en acajou ouvrant à six tiroirs dont un cachant tablette. Le tiroir de dessus à sursaut et soutenu par deux colonnettes aux montures en bronze doré. Tablette en marbre. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#243Een grote schijf versteend hout op metalen voet.
Grande disque de bois pétrifié sur support en métal.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#476Twee verschillende mahoniehouten eenpersoonsbedden.
Deux lits simples en acajou. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#577Een Afrikaans fetisjbeeld van gesculpteerd hout, nagels, metaal en schelpen. Nkisi Nkondé, D.R. Congo.
Fétiche en bois sculpté orné de clous, de métal et de coquilles. Nikis Nkonde, Congo.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 130 / 180 -
#412Een bureaustel van gesculpteerd hout in de vorm van een tovenaar bij een hutje met inktpotten in de vorm van boomstronken.
Garniture de bureau en bois sculpté en forme de magicien devant une cabane et aux encriers en formes d’arbustes.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#653Een theepot van blauw en wit Chinees porselein, versierd met een draak in het decor en het dekseltje met een vogelnestje.
Théière en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée d’un dragon. Fretel en forme de nid d’oiseau.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 130 / 180 -
#552Antoine Ceysens“Bloemenmarkt te Hasselt”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Marché aux fleurs à Hasselt”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 58 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#704Een kleine cavaleriesabel van staal en brons. Garde ontbreekt.
Petit sabre de cavalerie en bronze et acier. Garde manque.No longer availableDim. L. 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14Een lot van +/- 30 oude filmaffiches.
Lot de ± 30 anciennes affiches de cinéma.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#178Een dubbel fossiel van een vis.
Fossile double d’un poisson.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 1290 / 140 -
#705“Oriëntalistisch stadszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “Bridgman”. Klelne beschadiging.
“Vue de ville orientaliste”. Huile sur toile. Porte une signature: “Bridgman”. Petit dégât.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 180 / 200 -
#348Val St. LambertDrie verschillende designvazen, resp. in groen, blauw en bruin.
Trois différents vases design en vert, en bleu et en brun.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#660“Interieur”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Niiky (?)
“Intérieur”. Technique mixte sur papier. Porte une signature: Niiky (?).No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#768Verlys FranceEen ronde, platte doos van iriserend glas. Het deksel versierd met drie vlinders in reliëf. Gemerkt op het deksel.
Boîte ronde aplatie en verre irisant. Le couvercle décoré de trois papillons en relief. Marque sur le couvercle.No longer availableDim. Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#274Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981“Stad”, 24/45. “Winter op het Kiel”, 35/60. “Winter”. “Plaza del Angel. Valencia 1948”. Vier gravures. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Ville”, 24/45. “Hiver au Kiel”, 35/60. “Hiver”. “Plaza del Angel. Valencia 1948”. Quatre gravures. Signées et numérotée hors planche.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#734“Warriors”. Een groep van zwartgepatineerd zamak op houten sokkel.
“Warriors”. Groupe en régule à patine noire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#139Een filmaffiche van “The Sound of Music”. Ingelijst.
Affiche de cinéma pour “The Sound of Music”. Encadrée.No longer availableDim. 59 x 44 cmEstimate: € 30 / 50

