Other lots in this auction
-
#88Boch Frères KeramisArt deco vaas van aardewerk met reliëfdecor. Gemerkt BFK, decor D3022, reliëfmerk 15 A/D.
Vase Art Déco en faïence à décor en relief. Marqué BFK, décor D3022, marque en relief 15 A / D.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#131Jean-Baptiste CarpeauxPeriod: 1827 - 1875Scheepsjongen. Bronzen buste met bruine patina. Marmeren sokkel.
Ship's boy. Buste en bronze à patine brune. Socle en marbre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#172Louis CrépinPeriod: 1828-1887“Dorpslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
Paysage de village . Huile sur toile. Signé et daté 1879.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 300 / 500 -
#31Een hoornvaas en een paar sierborden van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. Eind XIXe - begin XXe eeuw.
Un vase en corne et une paire d'assiettes décoratives en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. Fin XIXème - début XXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cm Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#250Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,11 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,17 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,11 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 1,17 ct.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 1650 / 1850 -
#136Een halfrond buffet met drie deuren en laden in de gordel. XIXde eeuw. Mahoniehout. Marmeren blad.
Buffet demi-lune à trois portes et tiroirs en ceinture. XIXème siècle. Acajou. Dessus en marbre.No longer availableDim. 97 x 160 x 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#234Een paar girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pegels en pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Paire de girandoles à six points lumineux, décorées de gouttes de cristal et de pendeloques. Montées à l'électricité.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 200 / 220 -
#4Een beeltenis van de God Ganesh. Gouache op zijde. Indisch werk.
Représentation du Dieu Ganesh. Gouache sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#246Biedermeyer cylinderbureau van gefineerd mahoniehout. XIXde eeuw.
Bureau cylindre Biedermeyer en placage d’acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. 150 x 110 x 73 cmEstimate: € 200 / 300 -
#17André Franquin e.a.Lot van 17 stripalbums in de Franse taal. “Spirou et Fantasio”. Ed. Dupuis. Waaronder “Les Chapeaux Noirs” (1952), “Les Voleurs du Marsupilami” (1954) en heruitgaven uit de jaren ‘60 en begin ‘70. Enkele zeer sletig.
Lot de 17 albums de bandes dessinées “Spirou et Fantasio”. Ed. Dupuis. Dont “Les Chapeaux Noirs” (1952), “Les Voleurs du Marsupilami” (1954) et rééditions des années ‘60 et début ‘70. Certains très usés.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#323Een aardewerken vaas, versierd met geometrische motieven.
Un vase en faïence, décoré de motifs géométriques.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#225Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,70 ct.
Une broche en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,70 ct.No longer availableDim. 14,21 gEstimate: € 2400 / 2600

