Similar lots by type
-
#446Een rond Chinees sokkeltje van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.
Un petit socle chinois en bois sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#520Een plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vissen.
Une plaquette en porcelaine de Chine avec un décor polychrome de poissons.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#611Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Lange Lijzen. Gerestaureerd. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine chinoise avec un décor de Longues Elises. A été restauré. +- 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#608Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#627Een gesculpteerde tand met fijn uitgewerkt dorpszicht met personages. Op houten sokkel. Chinees werk.
Une défense sculptée représentant des personnages dans un village. sur socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#125“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee parels.
“Toi et Moi”. Une bague en or blanc sertie de diamants de taille marquise ayant un poids total de 0,50 ct et deux perles.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 700 / 900 -
#624Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor, waarbij twee in de vorm van wijzen en één in de vorm van een vrouw met een takkenbundel.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#444Een balustervaas en een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein, waarbij de dekselvaas getooid met een zittende Fo-hond, de andere met een schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre et une potiche en porcelaine de Chine polychrome et dorée, le couvercle surmonté d’un chien de Pho assis, un éclat au rebord du vase. Marques sous les bases.No longer availableDim. h62 cmEstimate: € 50 / 60 -
#629Een groot bord van Chinees porselein met een decor van personages in het plat en kraanvogels op rode achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Grande assiette en porcelaine de Chine à décor de personnages sur le plat et de grues sur fond rouge sur l’aile. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#632Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#500Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit twee maskertjes en twee wijzen, waarbij één op een paard.
Un lot d'objets asiatiques en bois sculpté, comprenant deux masques et deux sages, dont un à cheval.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#490Een lot Nanking-aardewerk, bestaande uit vier balustervazen, waarbij twee een paar vormen en een gemberpot op houten sokkel.
Un lot d'objets en faïence Nankin, comprenant quatre vases balustre dont deux forment une paire et un pot à gingembre sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 6 - 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#211Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#515Twee gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen.
Deux pots à gingembre en porcelaine chinoise et décor de fleurs.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176Een vierkante salontafel en twee bijpassende lage sokkels van natuurlijk hout. Chinees werk.
Une table de salon carrée et deux socles assortis en bois. Travail chinois.No longer availableDim. 46 x 50 x 50 & 42 x 94 x 94 cmEstimate: € 200 / 300 -
#207Een paar Chinese tuinstoelen van steen.
Paire de chaises en pierre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 850 / 950 -
#530Een paar kokervazen van Nanking-aardewerk met een reliëfdecor van draken. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
Deux vases tubulaires en faïence de Nankin, décor en relief de dragons. Marque sous la base. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#613Een buikvaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met vogels op bloesemtakken in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un vase pansu en porcelaine chinoise , décor famille rose avec des oiseaux sur des branches en fleurs, en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#577Een gemberpot van meerkleurig porselein met een famille-rosedecor. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un pot à gingembre en porcelaine polychrome, décor famille rose. Marque sous la base. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#510Een balustervaas en een halsvaas van meerkleurig Chinees porselein, waarbij de eerste met een decor van kostbaarheden en de tweede met personages in een interieur. De eerste onderaan gemerkt.
Un vase balustre et un vase à col en porcelaine polychrome chinoise, le premier avec un décor de signes auspicieux et le deuxième avec des personnages. Le premier porte une marque sous la base.No longer availableDim. h: 47 & 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#540Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een famille rosedecor van kinderen in cartouches. Onderaan gemerkt.
Deux pots à gingembre en porcelaine chinoise avec décor famille rose d’enfants en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#450Een driedelig kaststelletje van blauw crackleware.
Une petite garniture de trois vases en crackleware bleu.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#622Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#612Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van wijzen.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#145Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een centrale robijn van ± 0,40 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 et d’un rubis central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,42 gEstimate: € 400 / 500 -
#597Afrikaanse trommel. Kameroen.
Tambour africain. Cameroun.No longer availableDim. H: 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#471Twee Chinese koffertjes van gebeeldhouwd hout.
Deux coffrets en bois sculptés chinois.No longer availableDim. b: 30 & 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#273Een houten regulateur.
Régulateur en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 60 -
#518Liggend leeuwtje van rood koper met groen patina. Mogelijk Perzische archeologische vondst.
Un petit lion couché en cuivre avec patine verte. Possiblement tpièce de fouille archéologique persane.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#100Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten in spiraalvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants en spirale ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#741Zes glazen van gekleurd kristal. We voegen er twee groene van een afwijkend model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Six verres en cristal de couleurs. Nous ajoutons deux autres verres différents. Probablement Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#675Vaas van monochroom wit porselein versierd met bloemen in reliëf (kleine letsels en manco’s aan de bloemen). Duits werk, omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine blanche monochrome avec un décor de fleurs en relief (petits dégâts aux fleurs). Travail allemand, +- 1900.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 100 / 180 -
#813Jan Van LooyPeriod: 1882-1971“Brabants interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1933.
“Intérieur brabançon”. Huile sur panneau. Signé et daté 1933.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#800Edmond SandersPeriod: 1898 - 1961“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#579Cotianna Horvath“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#287Een bord van Weens porselein met voorstelling van de Sabijnse maagdenroof. Achthoekig. Achteraan gemerkt.
Une assiette en porcelaine de Vienne avec une représentation de l'enlèvement des Sabines. Marque au verso.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 80 / 120



