Similar lots by type
-
#474A. Regnier
“La Madonna di Melazzano”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd ‘82 en genummerd op 2 exemplaren buiten de plaat.
“La Madonna di Melazzano”. Litho en couleurs. Signée et datée ‘82 et numérotée sur deux exemplaires hors planche.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 50/100 -
#449Huysmans
“Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.
“Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 35/50 -
#22Romain Malfliet
“Vlaaikensgang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 16/50 buiten de plaat.
“Vlaaikensgang”. Eau forte. Signée et numérotée 16/50 hors planche.No longer availableDim. 35,5 x 27 cmEstimate: € 50/70 -
#592G. Corneille
“L’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
“L’Oiseau du paradis”. Litho. Signée, numérotée 34/200 et datée ‘99 hors planche.No longer availableDim. 54 x 73 cmEstimate: € 350/450 -
#124
Een originele affiche uit de Eerste Wereldoorlog met betrekking tot tewerkstelling in Duitsland.
Affiche originale concernant le travail en Allemagne durant la Grande Guerre.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 130/150 -
#12
Een antieke kaart van Antwerpen. Gravure, afkomstig uit een Atlas.
Carte d’Anvers ancienne. Gravure prise d’un Atlas.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 20/30 -
#2
Twee kleine hangaffiches uit de Eerste Wereldoorlog, waarbij één voor een winkelsluiting naar aanleiding van de (verboden) nationale feestdag en de andere ter bescherming van een woonst in eventuele gevechtssituaties.
Deux petites affiches de la Grande Guerre dont une pour la fermeture d’un magasin pour la fête nationale interdite, l’autre pour la protection de la maison dans des situations de combat.No longer availableDim. 14 x 21 & 18 x 24 cmEstimate: € 40/50 -
#332
“Le Petit Vingtième” - “Tintin au Congo” & “Le Lotus Bleu”. Twee affiches, uitgegeven door ‘Productions Collection Archives Secrètes’.
“Le Petit Vingtième” - “Tintin au Congo” et “Le Lotus Bleu”. Deux affiches éditées par Productions Collection Archives Secrètes”.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#24
Een lot van twee gravures:“Saint Mary’s Abbey, York”. 1721“Voorstelling van de industriële vooruitgang in de XIXe eeuw”.
Deux gravures: “Saint Mary’s Abbey, York”. 1721. Et “Le progrès industriel au XIXe siècle.”No longer availableDim. 18,5 x 37 & 18,5 x 30 cmEstimate: € 45/55 -
#354Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979
“Vissershutten”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1933 binnen de plaat.
“Cabanes de pêcheurs”. Eau forte. Signée et datée 1933 dans la planche.No longer availableDim. 31 x 33 cmEstimate: € 30/40 -
#462
“De jazzspeler uit de verdrukking”. Twee etsen, samenwerkingen rond hetzelfde thema, waarbij één gesigneerd door Sluyds & Kennes en de andere door Logine & Van Akeleyen. Genummerd op respectievelijk 52 en 51 exemplaren.
“Je musicien de jazz et la répression”. Deux eaux fortes dont une signée Sluyds & Kennes et l’autre Logine & Van Akeleyen. Numérotées sur 52 et 51 exemplaires.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 100/120 -
#582G. Corneille
“L’Egyptienne”. Een litho. Gesigneerd en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Artiestenproef.
“L’Egyptienne”. Litho. Signée et datée ‘98 hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 55,5 x 74 cmEstimate: € 350/450 -
#409
Een map met diverse gravures, tekeningen, affiches, etc. met betrekking tot militaria, veldslagen, alsook oorkondes, oorlogskranten, enz.
Farde contenant des gravures, dessins, affiches etc. concernant la guerre, ainsi que des journaux de la guerre, des chartes etc.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#179
Een houten wandspiegel met zwart gepatineerd houten lijst en bekleed met koeienvacht.
Miroir en bois à patine noire et recouvert de peau de vache.No longer availableDim. 120 x 84 cmEstimate: € 100/150 -
#400
Een lotje allerlei waaronder een herenring met fantasiesteen gemerkt 375, een paar manchetknoopjes, vier verschillende horloge, twee aanstekers en twee zakmessen en paar halssnoeren en een vergulde armband, ringen. e.a. in houten doosje.
Lot varié, y compris une bague pour homme avec pierre fantaisie marquée 375, une paire de boutons de manchette, quatre montres différentes, deux briquets et deux couteaux de poche et une paire de colliers et un bracelet plaqué or, bagues, etc. dans une boîte en bois.No longer availableDim. ring, 4,84 gEstimate: € 100/150 -
#809L. Vanaerschot
“De kus”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Le baiser”. Huile sur carton. Signé.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#16
Twee in elkaar passende bijzettafeltjes, versierd met sober inlegwerk. Met glazen blaadjes.
Deux tables de gigogne aux incrustations sobres. Avec tablettes en verre.No longer availableDim. b: 56 & 43 cmEstimate: € 25/35 -
#515
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een tanzaniet van +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et une tanzanite de + - 1 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 700/800 -
#666
Een Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
Tapis chinois en laine à décor de fleurs.No longer availableDim. 270 x 182 cmEstimate: € 40/60 -
#404
Een kunstmap met 31 gravures, etsen, foto’s, litho’s, enz.
Farde contenant 31 gravures, eaux fortes, photos, lithos, etc.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#584Paul Delvaux
“Kop van een jonge vrouw met juweel”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1982 in de plaat.
“Tête de jeune femme au bijoux”. Litho. Signée et datée 1982 dans la planche.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 200/300 -
#270
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een smaragd van +- 5 ct.
Une bague en or blanc et jaune 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et d'une émeraude de + - 5 ct.No longer availableDim. 6,12 gEstimate: € 500/600 -
#476Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
Carpette en laine et soie. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 105 cmEstimate: € 180/220 -
#604
Een XIXe eeuwse Belgische onderofficierstschako.
Shako de sous-officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#620
Een zilveren ring en ketting met hanger.
Bague en argent et chaîne au pendentif.No longer availableEstimate: € 30/50