#13“Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. H. Van Goethem. Pandora.
#371“L’album de la Guerre 1914-1919”. Uitgave 1927.
#91Een lot kunstboeken:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. In twee delen. - “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Twee Engelstalige uitgaven.
”Chevaux”. Une lithographie par Delpech dans encadrement en acajou. Signée dans la planche. Nous ajoutons un livre (français) sur l’artiste, 1925.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 60 / 80
#699Een kleine gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XVI-stijl met één lade boven en drie laden onder het klapblad en bovenaan een grijs marmeren blad.
Un petit secrétaire à abattant, style Louis XVI, à un tiroir au dessus et trois tiroirs sous la tablette. Par dessus une tablette en marbre gris.No longer availableDim. 122 x 61 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#104“Visserstafereel.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan een leerling van Vernet.
#530Een paar ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 8,46 ct.
#575Een snuffbottle van polychroom porselein met een decor van fantasiedieren. Deksel met scharnier, keurmerk ag Londen initialen van de maker S.M.
Un flacon dit ‘snuffbottle’ en porcelaine polychrome, décor d’animaux de fantaisie. Couvercle et monture aux poinçons de Londres, initiales d’orfèvre S.M.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#791Twee oude bijlen met houten stelen.
#662Een handgeknoopt wollen tapijt.
#740Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale blauwe topaas van ± 1,34 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une topaze de ± 1,34 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 250 / 350 -
#889Een paar koperen bijzettafeltjes.
Une paire de petites tables en cuivre.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 50 / 70