#422“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op papier. Ruitje beschadigd.
#1Goebel, Germany“Yorkshireterriër”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#103Een eclectische klok van messing.
#593Een zware vaas van blauw glas.
#71Een mooie decoratieve pop met hoofd, voetjes en handjes van biscuit.
#197“Vrouw met vaas”. Een gepatineerd vol gipsen beeld.
#434“Joodse bruiloft”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd MK.
Mariage juif. Technique mixte. Monogrammé MK.No longer availableDim. 28,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#440Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#403Van De VeldeEen aardewerken sierbord met blauw glazuur. Onderaan gesigneerd.
Une assiette décorative en céramique à glaçure bleue. Signée en bas.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#194Een butlerspiegel met verguld houten kader.
#534Een gebogen glazen salontafel.
Une table basse en verre courbé.No longer availableDim. 39 x 110 x 110 cmEstimate: € 200 / 240