#102DaliEen lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220 -
#627Twee vissen van meerkleurig Muranoglas.
#417Drie verschillende Imari borden.
#583Een kleine opgezette alligator.
Un bracelet esclave en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,42 ct.No longer availableDim. 36,92 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#692Een doofpot van rood en geel koper.
Un étouffoir de cuivre rouge et jaune.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#469Een eendeurskastje met een lade.
#376Een paar gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinksen.
#80Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#425Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#389Richard Van OrleyDrie oude ingelijste gravures met mythologische voorstellingen.
Trois anciennes gravures encadrées représentant des scènes mythologiques.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 50 / 80