#557Een paar zwartgelakt houten stoeltjes met gecanneerde zit.
#405TabrizEen handgeknoopt perzisch kleedje, zijde op katoen.
#309Goebel, Germany“Good friends”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 182.
#480HerizEen antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#89Angelo VadalaPeriod: °1940“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#679Een paar rood marmeren fotokadertjes.
#454“Fantasiewezens”. Een paar litho’s. Toegeschreven aan Salvador Dali, dragen een handtekening buiten de plaat. Eén glas gebroken.
“Créatures fantastiques”. Une paire de lithographies. Attribuée à Salvador Dali, porte la signature à l'extérieur de la planche. Un verre cassé.No longer availableDim. 41 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#490Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#324Een affiche naar aanleiding van een tentoonstelling van Bonnard te Parijs.
#448Een vaas van cloisonné op messing. Onderaan gemerkt.
#374“Mickey en Minnie”. Een kunststoffen groepje. Gemerkt van Disney.
#595Een groot Oosters tapijt (enige randslijtage).
Un grand tapis oriental (quelques usures sur les bords).No longer availableDim. 390 x 300 cmEstimate: € 500 / 800