Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie oude glazen kruidenierspotten.

Drie oude glazen kruidenierspotten.

Trois vieux pots d'épicerie en verre.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2906210663.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #663
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #126

    Een mahoniehouten buffetkastje met twee paneeldeurtjes en een lade, versierd met gesculpteerde motieven.

    Un buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir, décoré de motifs sculptés.
    No longer available
    Dim. 97 x 102 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #73

    Een bronzen vaas met beeltenis van Admiraal Togo.

    Un vase en bronze représentant l'amiral Togo.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #550

    Een rond tafeltje met marmeren blad en messingen beslag.

    Une table ronde avec plateau en marbre et garnitures en laiton.
    No longer available
    Dim. Ø: 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #124
    Rik Mulders

    “Koeien aan de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vaches à l'abreuvoir. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #516
    Hereke

    Een handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.

    Une robe turque nouée à la main en soie sur soie avec un médaillon central.
    No longer available
    Dim. 147 x 101 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #248

    Twee grote sierschotels van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt ‘C B’.

    Deux grands plats décoratifs en faïence multicolore. Marqué 'C B' en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #592

    Een Tibetaanse thangka.

    Un thangka tibétain.
    No longer available
    Dim. 66 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #106

    Een ovaal gefineerd houten tafeltje, het blad bekleed met parketwerk en het geheel versierd met verguld beslag.

    Une table ovale en bois plaqué, la tablette parquettée et le tout décoré de garnitures dorées.
    No longer available
    Dim. 91 x 62 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #18
    Cristal d’Arques

    Een gegoten glazen beeldje van een dolfijn. Gemerkt met label.

    Une figurine de dauphin en verre moulé. Marquée d'une étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #146

    Een gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag.

    Un secrétaire pliant de style Louis XV en placage avec garnitures en bronze.
    No longer available
    Dim. 110 x 40 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #10

    Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een blad.

    Un pendentif en forme de feuille en or jaune 18K.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #396

    Een gebeeldhouwde fauteuil à la reine, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil sculpté à la reine, recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More