Other lots in this auction
-
#230
Een 18 K roze gouden ketting met hanger bezet met een hartvormige behandelde robijn van +- 8,20 ct.
Un pendentif en or rose 18 carats serti d'un rubis traité en forme de cœur mesurant +- 8.20ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 2300/2500 -
#465
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen karpet.
Un tapis en laine caucasien noué à la main.No longer availableDim. 300 x 217 cmEstimate: € 120/200 -
#175
Een 18 K witgouden hangertje bezet met kleine diamantjes en een centrale smaragd van +- 0,20 ct.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de petits diamants et d'une émeraude centrale de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,03 gEstimate: € 170/200 -
#641
Drie chromo-albums: Liebig, Jaques & Aiglon.
Trois albums chromos : Liebig, Jaques & Aiglon.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#92
“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#691
Een lot van vier porseleinen hondjes. Verschillende ouderdom en afkomst.
Un lot de quatre chiens en porcelaine. Différents âges et origines.No longer availableDim. h: 12 - 17 cmEstimate: € 30/50 -
#77
Een lotje zilver, bestaande uit een driedelig hors-d’oeuvrebestekje met zes lepeltjes en een pollepel. 800‰. Bijgevoegd twee kleine lepeltjes en zes vorkjes.
Un lot d'argent, composé d'un couvert à hors-d'œuvre en trois pièces avec six cuillères et une louche. 800‰. Inclus deux petites cuillères et six fourchettes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#548
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200/240 -
#653Lladro
“Danseresjes”. Drie beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Danseurs. Trois figurines en porcelaine espagnole multicolore. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 15 - 20 cmEstimate: € 60/80 -
#394
Een reeks van 30 meerkleurig porseleinen kruidenpotjes. Engels werk. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un ensemble de 30 pots à épices en porcelaine multicolore. Travail anglais. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 120/160 -
#454
“Fantasiewezens”. Een paar litho’s. Toegeschreven aan Salvador Dali, dragen een handtekening buiten de plaat. Eén glas gebroken.
“Créatures fantastiques”. Une paire de lithographies. Attribuée à Salvador Dali, porte la signature à l'extérieur de la planche. Un verre cassé.No longer availableDim. 41 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#223Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard. Gemerkt
Un foulard en soie. Avec marque.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 140/180