Similar lots by type
-
#583
Een grote partij gravures. 4 diverse kleurenlitho’s van oude maritieme scènes (telkens 100 exemplaren) en het ontwerp voor 12 postkaarten met zichten op Gent door Herman Verbaere (100 exemplaren). Drukkerij Weissenbruch, “imprimerie du roi”.
Grand lot de gravures dont 4 lithos en couleurs de scènes maritimes anciennes (chaque fois 100 pièces) et le croquis de 12 cartes postales aux vues de Gand par Herman Verbaere (100 exemplaires). Imprimerie Weissenbruch, imprimerie du roi.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#635
Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#636
Een Oosterse wollen loper. Met de hand geknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 250 x 106 cmEstimate: € 60/80 -
#638
Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van paarden, personages, Fo-honden en olifanten.
Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des chevaux, des personnages, des chiens de Fo et des éléphants.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#615Joop
Zeventien kleine en twee grote sjaaltjes
Dix-sept petits et deux grands foulards.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#633
Vierkante art nouveau cachepot van polychroom aardewerk versierd met draken. Klein letsel onderaan.
Cache-pot carré art nouveau en faïence polychrome décoré de dragons. Petit dégât à la base.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50/80 -
#627Replogle
Een wereldbol in metalen staander van de collectie ‘Le monde classique’.
Globe dans une monture en métal. De la collection “Le monde classique”.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 180/220 -
#804
Een oude waaier van struisvogelveren. In originele doos van Vandenbroeck te Antwerpen.
Ancien éventail en plumes d’autruche. Dans la boîte d’origine de Vandenbroeck à Anvers.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#803
“Drink-o-matic”. Een miniatuur drankautomaat. Recent werk.
“Drink-o-matic”. Un automate à boissons miniature. Exemplaire récent.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 50/60 -
#639
Voorsnijbestek van zilver, hoorn en staal. Keuren van Sheffield en J.B.
Couvert de service à viande en argent, corne et acier. Poinçons de Sheffield et “J.B.”No longer availableEstimate: € 80/100 -
#623
Een bidstoeltje van zwartgelakt hout met rieten zit.
Prie-dieu en bois laqué noir avec siège cannée.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 30/50 -
#592
Negen cartoons m.b.t. Belgisch voetbal uit de jaren 40-50. Oost-Indische inkt en waterverf op papier. Sommige in slechte staat.
Neuf cartoons traitant le football belge des années 40-50. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Certains en mauvais état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#584
Een lot chromolitho’s door o.m. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linosneden door J.J. De Grave, talrijke litho’s, vaak buiten de plaat gesigneerd, door Herman Verbaere.
Lot de chromolithos par e.a. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linogravures par J.J. De Grave, nombreuses lithos, Par Herman Verbaere, souvent signées hors planche.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#10
Een handtas van croco met binnenvoering van daim en met bijpassende kam en geldbeugel. We voegen er een avondtasje aan toe.
Sac à main en croco à doublure en daim. Avec peigne et porte-monnaie assortis. Nous ajoutons un petit sac de soir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#591Jos Speybrouck
Serie van 24 liturgische chromolitho’s. Drukkerij Goffart, Brussel. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Jaren dertig. Enkele kleine letsels.
Suite de 24 chromolithos liturgiques. Imprimerie Goffart, Bruxelles. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Années 30. Quelques petits dégâts.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#621
Map met gravures, gedrukt met oorspronkelijke platen van Plantijn. 10 exemplaren met betrekking tot Antwerpen en 9 oude landkaarten. Drukkerij J.S. Buschmann, Antwerpen.
Carton à gravures imprimées avec des planches d’origine de Plantin. 10 exemplaires concernant Anvers et 9 anciennes cartes géographiques. Imp. J.S. Buschmann, Anvers.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#644
“Moeder Gods”. Russische icoon met verzilverde riza.
“Mère de Dieu”. Icône russe à riza en métal argenté.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#625Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#647
Een art nouveau fotolijst van smeedijzer, versierd met rozen.
Cadre à photographies art nouveau en fer forgé décoré de roses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#484
Ingekleurde art deco ets van een vrouw met een pauw. Genummerd en gesigneerd J. Haron.
Eau forte colorée art déco représentant une femme et un paon. Numérotée et signée J. Haron.No longer availableDim. 67 x 53 cmEstimate: € 70/80 -
#805
Een oude Meccano bouwset met aparte opwindmotor. In originele dozen. Jaren ‘60.
Ancien Meccano avec moteur. Dans les boîts d’origine. Vers 1960.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#610Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#385
Een poppenhuis met keukentje met drie popjes.
Maison de poupées avec cuisine et trois petites poupées.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#802
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 1000/1200
Other lots in this auction
-
#382Val St. Lambert
Drie beeldjes van kleurloos geslepen kristal in de vorm van een liggende poes, een vos en een vlinder, waarvan twee in de originele verpakking.
Trois statuettes en cristal taillé incolore en forme d’un chat couché, un renard et un papillon dont deux dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#317Val Saint-Lambert
Paar kandelaars met twee lichtpunten van geslepen kristal. Gemerkt en met label. Kleine schilfer.
Paire de candélabres à deux lumières en cristal taillé. Marque et étiquettes. Petit éclat.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#147Nelson
Een klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.
Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#158Victoria ware
Een grote jardinière van blauw en wit porselein met een decor van personages in een stad. Onderaan gemerkt.
Grand jardinière en porcelaine bleue et blanche à décor de personnages dans la ville. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#806Franklin Mint
Vier schaalmodellen, bestaande uit twee Duesenbergs, een Mercedes en een Cord.
Quatre modèles de voitures anciennes comprenant deux Duesenberg, une Mercedes et une Cord.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#761
Een lot van twaalf heiligenbeeldjes van porselein en biscuit. We voegen er een biscuit groepje in de vorm van twee kindjes aan toe.
Lot de douze statuettes de saints en porcelaine et de biscuit. Nous ajoutons un groupe en biscuit de deux petits enfants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#367
Een biscuit beeldje van een vrouw aan een fontein. Omstreeks 1900.
Statuette en biscuit représentant une femme près d’une fontaine. Vers 1900.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60/80 -
#176
Een tweeledige eikenhouten vitrine met onderaan twee paneeldeurtjes
Vitrine à deux corps en chêne, le dessous ouvrant à deux portes pleines.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 50/80 -
#452
“Bergdorp”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
“Village de montagne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#168
Een schouwklokje van brons in de vorm van een zittend engeltje op de maan het uurwerk in de vorm van een wereldbol vasthoudend. Op marmeren sokkel. Tijdperk Napoleon III.
Pendule en bronze en forme d’un angelot assis sur la lune. Il porte le mouvement en forme d’un globe. Sur socle en marbre. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 800/1000 -
#219Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969
“Scheldedijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bord de l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 260/300 -
#365
Een houten kaptafel met een lade onder een marmeren blad en met tussenverbinding. We voegen er een stoel in Louis-Philippestijl aan toe.
Coiffeuse en bois ouvrant à un tiroir sous la tablette en marbre. Piétement à entretoise. Nous ajoutons une chaise de style Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 94 cmEstimate: € 100/120