Other lots in this auction
-
#410Een lot van vijf sets kopjes en schoteltjes, waarbij drie van 800‰ en twee van 900‰ zilver. 970 gram bruto.
Un lot de cinq ensembles de tasses et soucoupes, trois de 800 ‰ et deux de 900 ‰ d'argent. 970 grammes bruts.No longer availableDim. Ø: 6 - 14 cmEstimate: € 400 / 500 -
#623“Dansende jonge vrouw”. Een groep van meerkleurige zachte pasta uit de belle epoque.
Jeune femme dansante . Un groupe de pâte tendre multicolore de la Belle Epoque.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 60 -
#477Een Japanse bronzen tijger. Tijdperk Meji. Met glazen oogjes. Gemerkt op de buik.
Un tigre japonais en bronze. Epoque Meji. Avec des yeux en verre. Marqué sur le ventre.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 150 / 250 -
#453Een gesculpteerd Afrikaans ivoren beeld. Begin XXe eeuw.
Une statue en ivoire africain sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#187Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 297 x 210 cmEstimate: € 260 / 300 -
#196Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#547Een antiek theestelletje met een theepot, een kommetje en vier kopjes op voet. Gedreven geel koper, ingelegd met rood koper en zilver en versierd met kalligrafie. Op het deksel een maansikkel. Omstreeks 1900.
Un service à thé ancien avec une théière, un petit bol et quatre tasses sur un socle. Cuivre bruni, incrusté de cuivre rouge et d'argent et décoré de calligraphie. Sur le couvercle un croissant de lune. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#237Een vaas van gedreven geajoureerd en geciseleerd geel koper. Deksel met container bovenaan (schroefdop ontbreekt). Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Un vase en cuivre jaune ciselé et ajouré. Couvercle avec récipient sur le dessus (bouchon à vis manquant). Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. H.32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44Frans DillePeriod: 1909 - 1983“Violiste met rozen in een landschap”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1977. Drieluik.
Violoniste aux roses dans un paysage . Lithographie. Signée et datée 1977. Triptyque.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#337Val St. LambertKleine vaas, deels rood gekleurd in de massa, geribd. Onderaan gemerkt.
Petit vase, en partie rouge dans la masse, côtelé. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#476Een zilveren munt van 20 Canadeese dollar met een ingewerkte geelgouden camee van 22 K. In originele metalen etui en doos.
Une pièce de 20 dollars canadiens en argent avec un camée en or jaune de 22 K. Dans le boîtier et la boîte d'origine en métal.No longer availableDim. 31,10 gEstimate: € 20 / 30 -
#178Een gefineerde mahoniehouten bilbiotheek met onderaan leggers en laden achter drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.
Une bibliothèque en acajou plaqué avec des étagères en bas et des tiroirs derrière trois portes à panneaux et trois portes grillagées en haut.No longer availableDim. 210 x 183 x 60 cmEstimate: € 300 / 400

