Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie paar rood-en geelkoperen kandelaars. XIXde eeuw.

Drie paar rood-en geelkoperen kandelaars. XIXde eeuw.

Three pairs of red and yellow copper candlesticks. 19th century.
Dim. H. 22 cm
SKU: 0503240311.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #311
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #319

    ‘Thienen’, een 17e eeuwse gravure over de inname van Tienen door het staatse leger in 1588. Gravure van Bartolomeus Willemsz Dolendo.

    'Thienen', a 17th-century engraving depicting the capture of Tienen by the Dutch army in 1588. Engraved by Bartolomeus Willemsz Dolendo.
    No longer available
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #184
    A. Dies

    “Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).

    "Portrait of a Citizen". Oil on canvas. Signed and dated 1906. (AID3385).
    No longer available
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #573

    Een driedelig kaststel in porselein met vergulde delen, gemerkt A.C.F. Décor bleu Sèvres, fait à la main.

    A three-piece porcelain cabinet set with gilded parts, marked A.C.F. Blue Sèvres decor, handmade.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #470

    Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.

    A pair of 18 karat rose gold earrings set with diamonds with a total weight of ± 0.45 ct. and various colors of quartz with a total weight of ± 20 ct.
    No longer available
    Dim. 14 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #232
    Henri H.D.V.De Vooght

    “Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913. Klein scheurtje links/midden van het doek.

    "Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.
    No longer available
    Dim. 53 x39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #333

    Een messingen inkt-en brievenstel met bijbehorende brievenopener. Stijl Lodewijk XIV.

    A brass inkwell and letter rack with accompanying letter opener. Louis XIV style.
    No longer available
    Dim. h 15, l 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #66

    Een uitbundig gesculpteerd eikenhouten bijzettafeltje. XIXde eeuws.

    An elaborately carved oak side table. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 74 x 79 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #557

    “Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.

    "Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #44
    M. Baumans

    “Zeezicht op krijtrotsen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Seascape of chalk cliffs". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 38,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #20

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.10 ct. and two rubies with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,23 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #347
    Limoges

    Een set van twee bustes in biscuit op een kobaltblauw sokkeltje, gemerkt Tharaud Limoges.

    A set of two biscuit busts on cobalt blue bases, marked Tharaud Limoges.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More