#494Rigobert Haeck“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
#441Een brons gepatineerrd beeldje van een Thaise danseres op houten voetstuk.
#538Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.
#600Een 18 kt witgouden broche bezet met twee kleine briljantjes.
#457Een Chinese bronzen strijkpan. XVIIIe eeuw.
A Chinese bronze incense burner. 18th century.No longer availableDim. l 18 cmEstimate: € 160 / 200 -
#540Jaeger LeCoultreEen automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
An automatic men's watch. Ref. E0300405, from the 1970s. With replaced strap and recently serviced. In original case with documents. Engraved dedication on the back dated 1966-1976.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#524Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.
A round lantern in Victorian style.No longer availableDim. 63 x 40 cmEstimate: € 475 / 525 -
#67Een bronzen gevleugeld jongenshoofdje op marmeren voetje, niet gesigneerd.
A bronze winged boy's head on a marble base, unsigned.No longer availableDim. h 12.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#629Een lot van 10 diverse schelpen en 2 aquatische stenen.
#193Val Saint-LambertEen vaas met voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt en met label en “M”.
#591TrekEen koersfiets van Trek, 24 versnellingen met kopschakeling, maat 54.
A Trek road bike with 24 gears and top shifting, size 54.No longer availableDim. 94x170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#580Een 14 kt witgouden ring bezet met twee diamanten en één saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A 14 kt white gold ring set with two diamonds and one sapphire with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,35 gEstimate: € 230 / 280