#642‘Bocht in de rivier’, olieverf op doek, gesigneerd Van Den Broeck en gedateerd 1970.
‘Bend in the river’, oil on canvas, signed Van Den Broeck and dated 1970.No longer availableDim. 41 x 143 cmEstimate: € 40 / 60 -
#474Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#478Een lot van 7 Chinese blauw-witte porseleinen schoteltjes en bijgevoegd bord. Verschillende merktekens onderaan, waaronder Qing en Kangxi, 17e tot 19e eeuw.
A lot of 7 Chinese blue and white porcelain saucers with an accompanying plate. Various marks underneath, including Qing and Kangxi, 17th to 19th century.No longer availableDim. Ø: 10-25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#106Een polychrome vitrinekast in barokstijl met 4 verdiepen en gebombeerd geslepen glas.
A polychrome display cabinet in baroque style with 4 shelves and curved cut glass.No longer availableDim. 188 x 75 cmEstimate: € 300 / 400 -
#494Rigobert Haeck“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
#347LimogesEen set van twee bustes in biscuit op een kobaltblauw sokkeltje, gemerkt Tharaud Limoges.
A set of two biscuit busts on cobalt blue bases, marked Tharaud Limoges.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#41“Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.
#157Victor Szczeblewski“Mousse siffleur”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Onderaan gesigneerd.
“Whistling Mousse”. A brown patinated bronze sculpture. Signed at the bottom.No longer availableDim. 54 cmEstimate: € 700 / 800 -
#313Een lot van twee oude radio’s op lampen, een Hollandia en een Philips.
A lot of two old radios on lamps, one Hollandia and one Philips.No longer availableDim. 33 x 46 x 26 cmEstimate: € 30 / 50