#614Een handgeweven Navajo wandtapijt aan een bamboe stok met veelkleurige repetitieve patronen.
#122‘Straatzicht in de lentezon’, olieverf op doek, draagt handtekening (onleesbaar).
#618Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa, onderaan gemerkt Val Saint Lambert en ‘M’.
A crystal vase, colorless and green in the mass, marked Val Saint Lambert and 'M' at the bottom.No longer availableDim. h 23 x Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#399“Abstract stadsgezicht”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Abstract cityscape". A watercolor on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#92Casimir HeymansEen lot van drie werken van Casimir Heymans bestaande uit: ‘Lilo haven’, een tekening op papier, ‘Wasdag’, een ets op papier en een Ardeens dorpszicht, olieverf op schilderspaneel.
A lot of three works by Casimir Heymans consisting of: 'Lilo haven', a drawing on paper, 'Wasdag', an etching on paper, and a Ardennes village view, oil on panel.No longer availableDim. 37 x 33 cm (tekening)Estimate: € 120 / 180 -
#57Een art nouveau lampenvoet van Limoges porselein met verguld metalen montuur. Gesigneerd Chamely.
An Art Nouveau lamp base made of Limoges porcelain with a gilded metal mount. Signed Chamely.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#220Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
An 18 kt white gold ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 600 / 700 -
#159Jules Van KeirsbilckPeriod: 1833-1896“De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
#388Een blauwe Chinese porseleinen tempelleeuw.
A blue Chinese porcelain temple lion.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#677Een marmeren inktstel met 2 verzilverd, gesculpteerde potjes, schaaltje en vloeiblok.
A marble inkwell set with 2 silver-plated sculpted pots, tray, and blotter.No longer availableDim. 11 x 25 x 39 cmEstimate: € 60 / 80