#295Val Saint Lambert - Studio CrystalEen Val Saint Lambert vaas gemerkt Studio Cistal.
A Val Saint Lambert vase marked Studio Cistal.No longer availableDim. h 25 x Ø 20 cmEstimate: € 60 / 70 -
#567Een lot van 4 stukken koraal, diverse soorten en 1 grote schelp.
#617Een Afrikaans terracotta vaasje en een ritueel flesje, Mumbila.
#491Een paar dekselvazen van blauw-wit porselein. Chinees werk.
#282Rik Bourguignon‘Kabbelende zee’, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Rik Bourguignon en gedateerd 1972.
'Rippling Sea', oil on canvas in gilded frame, signed Rik Bourguignon and dated 1972.No longer availableDim. 76 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#689Théo Verschaeren‘De Romboutstoren te Mechelen’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
#321Val Saint LambertEen vintage schaal, Val Saint Lambert, donkerroze gekleurd in de massa en kleurloos.
A vintage bowl, Val Saint Lambert, dark pink in the mass and colorless.No longer availableDim. 7 x 55 x 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#280Jacob ZechEen roestvrij stalen herenhorloge, model Le Mans. In originele doos.
A stainless steel men's watch, Le Mans model. In original box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#377Een Afrikaans houten krukje, het zitvlak wordt gedragen door twee mannelijke en twee vrouwelijke figuren.
An African wooden stool, the seat is supported by two male and two female figures.No longer availableDim. h 22 cm x Ø 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#496BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#503DelvauxEen vintage design handtas van leer. Gemerkt.
#404Hubert De Vries“Twee Clowns”. Een litho op papier, onderaan binnen de plaat gesigneerd en gemerkt EC N/S.
"Two Clowns". A lithograph on paper, signed and marked EC N/S at the bottom within the plate.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 80 / 120