#303“His Master’s Voice”
Een oude draagbare grammofoon. In goede staat.
#657
“Christ”. Plaquette européenne en ivoire sculpté. Probablement Dieppe, vers 1900. Petit dégât à la base.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 120/200 -
#655Sabzavaar
#196
Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 232 x 182 x 62 cmEstimate: € 400/500 -
#718
Een siervaas van gesculpteerd albast.
Un vase de décoration en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/80 -
#839
Salontafel in Chinese lak met ingelegde personages in pietra dura.
#480
Twee grote sierkruiken van Delfts aardewerk met vissersboten in het decor.
#229
#286
Een sobere houten koffer. XIXe eeuw.
Coffre à panneau en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. 60 x 118 cmEstimate: € 200/240 -
#48
Een oude verrekijker van messing en hout. Werkende staat.
#625Kaukaze
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
#685
Une épée courte du Japon avec un manche et fourreau en os, décoration de dragons sculptés. Avec un socle en bois.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 120/140