#234G. Hallumier“Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’
#132“Abraham offert Isaak”. Een eikenhouten hoogreliëf. Een meubelpaneel uit de XVIIde eeuw.
#477Hattakitkosol SomchaiPeriod: 1934-2000“Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.
Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 250 / 350 -
#80Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 10 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring "toi et moi" set with brilliants with a combined weight of +- 10 ct. and sapphires with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 380 / 450 -
#335Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
#573Een paar blauw-wit porseleinen borden Qinglong.
#540Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een roze kwarts cabochon van +- 10 ct.
An 18 carat white gold ring set with brilliants and pink sapphires with a combined weight of +- 1 ct. and a pink quartz cabochon of +- 10 ct.No longer availableDim. 10,09 gEstimate: € 900 / 1000 -
#315SèvresEen geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#13Gouda Z. HollandEen grote kruik van veelkleurig plateel. Congola Royal. 4323. Gemerkt met label van Plazuid Gouda.
A large jug of multicolored pottery. Congola Royal. 4323. Marked with a label of Plazuid Gouda.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#537Vijf diverse grote schotels van veelkleurig porselein met verschillende decors. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Kleine letsels.
Five various large dishes of multicolored porcelain with different decors. Chinese work. Marked at the bottom. Minor injuries.No longer availableDim. Ø 36 à 29,5 cmEstimate: € 40 / 60