Other lots in this auction
-
#201
Een paar grote cassolettes van bruin marmer met verguld bronzen beslag.
Une paire de grandes cassolettes en marbre brun avec des garnitures en bronze doré.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 500 -
#722
Een reclamespiegel voor Bastos in houten lijst.
Un miroir publicitaire encadré en bois pour Bastos.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 32 / 40 -
#432
“Vissen”. Zeefdrukken.
“Poissons”. Sérigraphies.No longer availableDim. 29 x 44 & 33 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#779Capodimonte
“De schrijver”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.
“L’écrivain”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. en bon état.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#109G. Draye
“Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1904.
Vue de bruyère . Huile sur panneau. Signé et daté 1904.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#570
Een Empire meubeltje met twee deuren en een lade in de gordel. Vergulde bronzen versierselen, grijs marmeren blad. XIXde eeuw.
Meuble Empire ouvrant à deux portes et un tiroir en ceinture. Orné de bronzes dorés, tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#491
Een antiek Chinees beeld van gesculpteerd hardhout in de vorm van een personage op een Fo-hond. Enkele oude beschadigingen.
Sculpture chinoise ancienne en bois dur représentant un personnage assis sur un chien de Pho. Quelques dégâts anciens.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#38
Een lot schaalmodellen van militaire voertuigen. Dinky Toys & Corgi Toys
De nombreux modèles réduits de véhicules militaires. Dinky Toys & Corgi ToysNo longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#188
Boeg van een Sepik prauw van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout in de vorm van een krokodillenkop en diverse dieren.
Beaupré d’un proa Sepik en bois sculpté et polychromé en forme de tête de crocodile et d’animaux divers.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#151
Een Engelse Sterling zilveren set met vier borstels, een handspiegel en een kam. In etui.
Garniture en argent sterling anglais comprenant quatre brosses, un miroir et une peigne. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#308Gloria
Een mokkaserviesje van bordeauxrood en verguld Duits porselein. Voor zes personen. (Eén oortje gerestaureerd). Onderaan gemerkt.
Un ensemble moka en porcelaine allemande bordeaux et dorée. Pour six personnes. (Une anse restaurée). Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#284Morisse
“Zicht op Marseille”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de Marseille. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 54 cmEstimate: € 120 / 200