#79“De liefdesbrief”. Een ingekleurde potloodtekening. Periode Napoleon III.
#255Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 350 / 450 -
#594Gaston LarrieuPeriod: 1908 - 1983“Los Molinos - Espagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Op de verso gedateerd 1979 en met opdracht.
“Los Molinos - Espagne”. Huile sur toile. Signée. Datée 1979 au dos et avec dédicaceNo longer availableDim. 60 x 80 vmEstimate: € 300 / 400 -
#125Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,88 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,88 ct.No longer availableDim. 11,13 gEstimate: € 1450 / 1550 -
#256Een rond gebeeldhouwd eikenhouten tafeltje.
Une petite table ronde en chêne sculpté.No longer availableDim. Ø: 86 cm h: 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#588Een art deco vaas van gesatineerd glas.
#510Een grote art deco buffetkast met groen marmeren blad. Twee deuren en drie laden in de gordel. Een vitrine met glazen schuifdeuren als opzet.
#694Een ovaal houten wandklokje met geëmailleerde witte wijzerplaat en messingen werk. Met gewichten en slinger. Enige slijtage aan de beschildering e.d.
Une horloge murale ovale en bois avec cadran émaillé blanc et travail en laiton. Avec poids et pendule. Quelques usures à la peinture, etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#126Een tweeledige Bretoense kast, rijkelijk versierd met gesculpteerde versieringen en gedraaide spijltjes. De twee paneeldeuren met boeren- en ambachtstaferelen.
Un cabinet breton en deux parties, richement décoré de décors sculptés et de barres torsadées. Les deux portes à panneaux avec scènes paysannes et artisanales.No longer availableDim. 195 x 85 x 50 cmEstimate: € 200 / 300