Similar lots by type
-
#393H. BecquetEen aardewerken pendule, bovenaan getooid met twee windhonden en met een blauw op wit decor van een molen in een landschap. Achteraan gemerkt.
Une pendule en faïence, le dessus décoré de deux lévriers, et décor bleu sur fond blanc d’un moulin dans un paysage.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#532Een aardewerken amfoor. Een bodemvondst.
Amphore en faïence. Trouvaille archéologique.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 100 / 160 -
#602Een Georgian linenpress van mahoniehoutfineer met gebogen front, versierd met inlegwerk. Onderaan twee grote en twee kleine laden. Engeland, eind XVIIIe eeuw.
Presse à linge en placage d’acajou d’époque Georgian au front galbé et incrusté. Le bas à deux grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. 192 x 111 x 48 cmEstimate: € 250 / 350 -
#233Kruik van geglazuurd steengoed.
Une cruche en grès à glaçure.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#663Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit twee kruiken en een voetstoofje met houten bakje. Omstreeks 1800.
Lot de faïences flamandes comprenant deux cruches et un chauffe-pieds à encadrement en bois. Vers 1800.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#586Een eikenhouten vierdeurskast, versierd met zwartgelakte en gesculpteerde details. Basis laat XVIIIe eeuw.
Meuble à quatre portes aux détails en bois noirci et sculptés. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 153 x 142 x 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#715Een paar aardewerken boekensteunen in de vorm van duiven. Modelnummer onderaan.
Paire de serre-livres en faïence en forme de pigeons. Numérotés sous la base.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#367Twee verschillende aardewerken theepotten met resp. zwart en geel glazuur. We voegen er een rond albasten blad aan toe.
Deux théières en grès à glaçure en noir et jaune. Nous ajoutons un plateau en albâtre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#791StaffordshireEen servies voor twaalf personen met het decor “Royal Mail”, bestaande uit grote en kleine borden, kommetjes en kopjes. Twee kopjes manco. Onderaan gemerkt.
Service pour douze personnes à décor “Royal Mail”, comprenant grandes et petites assiettes, bols et tasses. Deux tasses manquent. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#328Een paar borden van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks.
Deux assiettes en faïence française.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#606Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. D’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#758Een Duitse bierkruik van aardewerk met een meerkleurig militair decor ter ere van 1914 met een ijzeren kruis op het tinnen deksel.
Chope à bière allemande en faïence à décor militaire polychrome commémorant la guerre de 1914 avec croix de fer sur le couvercle en étain.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#534Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#363SèvresEen rechthoekige doos op vier voluutpootjes. Kobaltblauw porselein met een stilleven in een uitsparing op het deksel. Onderaan gemerkt.
Une boite rectangulaire sur quatre pieds volutes. Le couvercle est décoré de porcelaine bleue cobalt avec une nature morte.No longer availableDim. 20,5 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#282“Veldslag”. Olieverf op paneel. Mogelijk volger van Karel Breydel. Begin XVIIIe eeuw.
”La bataille”. Huile sur panneau. Pas de signature, probablement entourage de Carel Breydel. Début du XVIIIième siècle.No longer availableDim. 36 x 58 cmEstimate: € 1200 / 2000 -
#362Vijf ronde miniatuurtjes met portretten van dames en heren uit de XIXde eeuw. In gedraaide zwarte perenhouten lijstjes.
Cinq miniatures rondes avec des portraits de femmes et hommes du XIXième siècle. Encadrement en poirier torsadé.No longer availableDim. Ø lijst 9,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#348Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een handgeschilderd meerkleurig decor.
Une potiche en terre cuite Gouda avec décor peint à la main polychrome.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 40 -
#761Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Madonna met kind”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“Vierge à l’Enfant”. Statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#558H. PoncetEen Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.
Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#303Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#613Een grote antieke aardewerken mengvat. Zuid Europa.
Grand récipient ancien en grès. Méditerranéen.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#344Een jardinière van blauw en wit aardewerk met een decor van een schaapherder met zijn kudde.
Une jardinière en faïence bleue et blanche avec un décor de berger et troupeau de moutons.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#548Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van bloemen en met linten aan ringen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900. Kleine restauratie aan één vaas.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de fleurs et de rubans dans des anneaux en relief. Marque sous la base. Vers 1900. Petite restauration à l’un des deux.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#461Een gevarieerd lot meerkleurig aardewerk en porselein met o.a. Imaricoupes, Brusselse hoornvaasjes,...
Lot varié de porcelaines et de faïences polychromes dont des coupes d’Imari, des cornets de Bruxelles etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#196Een grote eikenhouten kast in Spaanse renaissancestijl met zes paneeldeuren, versierd met cassettes in smeedijzeren hengsels en met drie laden.
Une grande armoire en chêne, style Renaissance d’Espagne, six portes, décor de cassettes et montures en fonte, trois tiroirs.No longer availableDim. 163 x 300 x 56 cmEstimate: € 300 / 500 -
#415Een zwartgelakte Chinese salontafel met een decor van bloemen en vogels in pietra dura in het blad. Glazen blad manco.
Une table de salon en laque Chinoise noir avec un décor de fleurs et oiseaux en pierre dure dans la tablette. Verre manquant.No longer availableDim. 100 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#591Een uitgebreid twaalfdelig toiletstel van schildpad met een gegraveerd drakendecor. In etui.
Garniture de toilette douze pièces en écaille avec décor de dragons gravé. Dans l’étui.No longer availableEstimate: € 330 / 400 -
#779“Brabantiae Germaniae...”. Oude ingekleurde kaart.
“Brabantiae Germaniae...”. Ancienne carte colorée à la main.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#577Een sobere klapsecretaire met drie laden onder het blad.
Secretaire à abattant ouvrant à trois tiroir en dessous de l’abattant.No longer availableDim. 98 x 76 cmEstimate: € 100 / 180 -
#368Een geelkoperen samovar, gemerkt Nizni-Novgorod 1896.
Un samovar en cuivre jaune, marque Nizni-Novgorod 1896.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#128Een paar porseleinen lampenvoeten versierd met engelen. Koperen monturen.
Deux pieds de lampes en porcelaine, décoration d’anges et montures en cuivre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 250 -
#56Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met vier poten in kruisverbinding.
Une table octogonale en chêne sculpté, style Renaissance, a quatre pieds en croix.No longer availableDim. h: 73 cm Ø: 84 cmEstimate: € 200 / 240 -
#826Een reeks van vijf antieke, rustieke stoelen.
Suite de cinq chaises rustiques.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#106Een tombeaucommode van wortelnootfineer met drie laden en een marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag. Het blad en een voorpoot gerestaureerd.
Une commode tombeau en bois de placage de ronces à trois tiroirs, tablette en marbre et décoré de montures en bronze.No longer availableDim. 82 x 135 cmEstimate: € 300 / 500 -
#500Swarovski“Columbine”. Een kristallen object uit de reeks “Maskerade” naar een ontwerp van Gabriele Stamey. Jaarlijkse uitgave 2000. In originele doos, met display en kristallen plaquette.
“Colombine”. Objet en cristal de la série “Mascarade” d’après un modèle de Gabriele Stamey. Edition annuelle 2000. Dans la boîte d’origine et avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 120 / 160 -
#65Een 18 karaats geel gouden met bloemen gegraveerde zakhorloge (klein letsel aan wijzerplaat).
Montre de gousset en or jaune 18 ct à décor de fleurs gravées. Petit dégât à l’émail du cadran.No longer availableDim. bruto: 25,70 gEstimate: € 200 / 300

