Similar lots by type
-
#469Carle Vernet
“Paarden”. Een lithografie door Delpech in mahoniehouten kader. Gesigneerd binnen de plaat. Bijgevoegd een Franstalig boek over de kunstenaar uit 1925.
”Chevaux”. Une lithographie par Delpech dans encadrement en acajou. Signée dans la planche. Nous ajoutons un livre (français) sur l’artiste, 1925.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#432
“De overwinning der Stad Lier...”, “Castellum Anderstadt” & “Monasterium Nazareth”. Drie oude gravures.
”La victoire de la Ville Lier”, “Castellum Anderstadt” & “Monasterium Nazareth”. Trois anciennes gravures.No longer availableDim. 12,5 x 18 & 11,5 x 21 cmEstimate: € 60/80 -
#849
Een Japanse surimono (wenskaart) met een landschap en een bloeiende struik. XXe eeuw. Met twee stempels
Un Surimono (carte de voeux) japonais, paysage et arbuste en floraison. XXème siècle. Avec deux timbres.No longer availableDim. 19,5 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#822Takejiro Hasegawa
“Carpenters” & “Street scene”. Twee Japanse houtsnedes op crêpon uit de reeks “Pictures of Japanese life”. Gesigneerd. 1904.
”Carpenters” & “Street scene”. Deux gravures sur bois japonaises sur crépon, venant de la série ‘Pictures of Japanese life’. Signées et datées 1904.No longer availableDim. 18 x 15 cm x2Estimate: € 60/80 -
#134Roger Somville
“Au café”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
”Au café”. Une eau-forte, épreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableDim. 41 x 50 cmEstimate: € 160/180 -
#42J. Verschueren
“Oude huizen aan de Dijle”. Een kleurenets. Gesigneerd en gedateerd 1933 buiten de plaat.
Anciennes maisons près de la Dyle”. Une eau-forte en couleurs. Signée et datée 1933 hors planche.No longer availableDim. 52 x 41 cmEstimate: € 30/50 -
#739Jörg ReméPeriod: °1941
“Surrealistische personages”. Twee lithografieën. Artiestenproeven. Beide gesigneerd buiten de plaat en respectievelijk gedateerd 1969 & 1974.
”Personnages surréalistes”. Deux lithographies. épreuves d’artiste. Signées hors planche et datées 1969 & 1974.No longer availableDim. 24 x 20 & 65 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#32
‘ La tristesse et la terreur’ . Een lithografie uit de XIXde eeuw.
”La tristesse et la terreur”. Une lithographie du XIXième siècle.No longer availableDim. 18 x 12,5 cmEstimate: € 25/35 -
#9Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Départ du steamer”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Départ du steamer”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 70/100 -
#799
Twee interieurs van herenwoningen, kleurengravures. Beide gesigneerd en resp. genummerd 45 & 86/300 buiten de plaat.
Deux gravures en couleurs, représentation de maisons de Maître. Signées et numérotées 45 & 86/300 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#569
“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgegeven bij Sunday B. Morning.
”Marilyn”. Une sérigraphie d’après une oeuvre par Andy Warhol. Édition par Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 160/180 -
#544Filip Staes
“Urban chaos”. Een reeks van negen etsen. Genummerd op vier exemplaren en gedateerd ‘94.
“Chaos urbain”. Une série de neuf eaux-fortes. Quatre pièces numérotées et datées ‘94.No longer availableDim. 23 x 15,5 cmEstimate: € 90/120 -
#842Gerard & Leonard Valk
“Africa”. Een oude ingekleurde kaart. Omstreeks 1700.
”L’Afrique”. Une carte ancienne mise en couleurs. +- 1700.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 200/240 -
#19
“Burcht en fontein”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘53 en genummerd 20/30 buiten de plaat.
”Château fort et fontaine.” Une gravure sur bois. Signée datée ‘53 et numérotée 20/30 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 15 cmEstimate: € 25/35 -
#64
Twee oude gravures:- “Liers Karthuisersklooster”. R. Blokhuysen. - “Plattegrond van Lier”.
Deux anciennes gravures:- “Le Couvent de l’Ordre des Chartreux à Lier”, R. Blokhuysen.- “Plan de Lier”.No longer availableDim. 36 x 46 & 42 x 53 cmEstimate: € 50/80 -
#424Leonor Fini
“Vrouwenportret”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Un portrait de femme”. Une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#472
“Landschap”. Een ingekleurde Japanse houtsnede uit een boek. Omstreeks 1900.
”Paysage”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs venant d’un livre. +- 1900.No longer availableDim. 24 x 15 cmEstimate: € 80/100 -
#272
“Vue d’Anvers, ou Vue de Flandre” & “3me Fête Flamande”. Twee gravures van J. Ph. Le Bas naar werken van David Teniers. In XIXe eeuwse lijsten.
”Vue d’Anvers, ou Vue de Flandre” & “3ème Fête Flamande”. Deux gravures par J. PH. Le Bas d’après des oeuvres par David Teniers. Encadrements du XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 200/250 -
#539
Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsnedes op rijstpapier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Une série de trois gravures sur bois japonaises en couleurs sur papier de riz. Signées. XIXème siècle.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 120/150 -
#804
”De haven van Antwerpen”. Een lithografie.
”Le port d’Anvers”. Une lithographie.No longer availableDim. 115 x 85 cmEstimate: € 60/80 -
#29
“De veehoeder”. Een vroeg XIXe eeuwse gravure.
“Le gardien de troupeau”. Une gravure, début XIXième siècle.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#570
“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgegeven bij Sunday B. Morning.
Une sérigraphie d’après une oeuvre par Andy Warhol. Édition par Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 160/180 -
#62
“Au lac Siljan”. Een ets. Gemonogrammeerd F.T. en gedateerd 1874 binnen de plaat.
“Au lac Siljan”. Une eau-forte. Monogramme F.T. et datée 1874 dans la planche.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#824M Langaskens
‘Vioolspeelster’. Een ets op papier.
”La joueuse de violon”. Une eau-forte sur papier.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#170
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 22,95 gEstimate: € 1300/1500 -
#21
Een lot tin, bestaande uit een inktstelletje, een peper- en mosterdpot, een pollepel en een maatkan. XVIIIe eeuw.
Un lot d’étain, comprenant un encrier, un ensemble de pot à moutarde et poivrier, une louche et un verseur doseur. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#391Val St. Lambert
Een lot van drie kristallen voorwerpen, rood gekleurd in de massa, bestaande uit een presse-papier, een soliflore en een schaaltje. Allen gemerkt.
Un lot de trois pièces en cristal, rouge dans la masse, comprenant un presse-papier, une soliflore et une coupelle. Marques.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#394Swarovski
Een lot geslepen kristallen sierstukjes, bestaande uit een zwaantje, ééntje met een afbeelding van een leeuw, een schelp met parel en een zakje met kleine bloemetjes en een ring van Swarovski.
Un lot de cristal taillé, comprenant un cygne, un lion, une coquille, un petit sac et fleurs et une bague Swarovski.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#791
Twee oude bijlen met houten stelen.
Deux anciennes haches à manche en bois.No longer availableDim. l: 72 en 64 cmEstimate: € 40/50 -
#623
Een Chinees tempeltje van fijn gesculpteerd been.
Un petit temple en os sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120/160 -
#884
Een paar Lodewijk XV armstoelen met gevlochten zit en rug.
Une paire de fauteuils Louis XV, assises et dos cannés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#529
Een butlerspiegel met vergulde lust en gebombeerd glas.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 60 cmEstimate: € 90/110 -
#307
Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.
Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#221Guenoux à Paris
Een Lodewijk XVI pendule van wit marmer en verguld brons, versierd met leeuwenkoppen en getooid met een siervaas.
Une pendule Napoléon III en marbre blanc et bronze, décorée de têtes de lions et un vase.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 800/1200 -
#229
Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.
Un bureau en bois à patine blanche style Louis XV, tablette en vachette.No longer availableDim. 82 x 140 cmEstimate: € 550/600 -
#473
Een oude projector met een groot deel accessoires en films.
Un ancien projecteur et beaucoup d’accessoires et films.No longer availableEstimate: € 40/50