#650
Twee piëdestals.
Deux piédestaux.No longer availableDim. h: 100 cm Ø: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#67Lupo, Barcelona
Een handtas van beige leder met portemonnee. In stofzak.
#362
“Mediterraan zicht.” Olieverf op paneel.
#382
“Abstract in rood met witte stippen.” Gemengde techniek op papier.
#614Chris Van Thienen
#189Bruno Vekemans
“Echtpaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#628
Twee rundshoorns met gegraveerde decors van dieren.
#245
Een notenhouten theekistje met spiegeltjes op vier bolpootjes met daarin twaalf theelepeltjes met Nederlandse keuren, tweede gehalte datumletter B voor 1832, een suikertang en theezeefje en twee diverse schepjes, eveneens Nederlands zilver.
Une boîte à thé en noyer avec miroirs sur quatre pieds boule contenant douze cuillères à café avec poinçons hollandais, deuxième lettre de date de contenu B pour 1832, pince à sucre et passoire à thé et deux boules diverses, également en argent hollandais.No longer availableDim. 130 g zilverEstimate: € 80/120 -
#259Roelof
“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase aux Fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 25/35 -
#438
#413
Een paar verchroomde designkandelaars.
#318Val Saint Lambert
Une coupe de cristal incolore avec un pied argenté. Marqué.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30/40