Other lots by Ivora, Gouda
-
#74Ivora, Gouda
Een asbak en een blaker van meerkleurig glansplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 16 cm -
#7Ivora, Gouda
Een inktpot, een zeshoekig potje en een vaas van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 7 - 17 cm
Other lots in this auction
-
#57Céramique Montoise
Een lot van zeven stuks Bergenplateel, bestaande uit een dekselvaas, een schenkkan, een oorvaas, een vaas op voet, een lage vaas, een kandelaar en een dekseldoosje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 7 - 29 cm -
#77Nimy
Een grote en een kleine cachepot van Belgisch aardwerk met een bloemendecor in een medaillon op gele fond.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 18 & 20 cm -
#97Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit drie borden, drie kopjes, één ondertasje, een schaal, twee vazen, een bonbonnière, een potje3,5 en twaalf borreltjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 3,5 - 27 cm -
#13Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een mandje, een dekseldoosje, een grote schenkkan en vier verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 6 - 21 cm -
#27Céramique de Bruxelles
Een bolle lampvoet met meerrkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 14 cm -
#84Céramique Montoise
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee klompen, een vaas op voet, twee vaasjes, een driedelig rokerssetje met tabakspot (gerestaureerd deksel), een schaal op voet en een kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 24 cm -
#4
Een Bergens aardwerk, bestaande uit een jenevervaatje, twee vazen met bloemendecors, een bol vaasje, een platte oorvaas, een klompje en een schaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 - 28 cm -
#112Royal Zuid-Holland
Een lot Goudaplateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier jardinières in verschillende formaten, een grote en een kleine schenkkan, een tabakspot, een potje en een kandelaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 6 - 20 cm -
#37Royal Zuid-Holland
Drie stuks meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een knobbelvaas, en twee verschillende kruikjes. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 20 - 30 cm -
#107Royal Zuid-Holland
Een eirond vaasje van Gouds aardewerk, versierd met een Hollands rivierlandschap in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cm -
#73Céramique Montoise
Een lot van vier stuks meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een sierjardinière in de vorm van een vis, een mandje, een oorvaas en een schaaltje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 10 - 27 cm -
#95
Een lot meerkleurig Gouda-aardewerk, bestaande uit zes schenkkannen, een hoge en een lage vaas, een tabakspot en een suikerpot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 8 - 30 cm