Other lots by Ivora, Gouda
-
#74Ivora, Gouda
Een asbak en een blaker van meerkleurig glansplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 16 cm -
#7Ivora, Gouda
Een inktpot, een zeshoekig potje en een vaas van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 7 - 17 cm
Other lots in this auction
-
#88Tiko, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een dekselvaas, twee mandjes, twee grote en twee kleine schenkkannen en twee vazen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 5 - 32 cm -
#118
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit vijf verschillende vazen, een tabalspot, een schenkkannetje en een schoteltje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 1à - 24 cm -
#10Céramique Montoise
Een achthoekig vaasje en een schenkkannetje van meerkleurig aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van Antoine Dubois. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 13 & 16 cm -
#9Royal Zuid-Holland
Een vaasje van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurig decor ‘Francesco’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 16,5 cm -
#51Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een schenkkan, twee vazen, een asbak, een schaaltje en een kopje. Decor 100. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 4 - 22 cm -
#83Ceramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een dekselpot, drie vazen, een asbak, een kandelaar, een ronde schotel, een violonvormige schotel en vier borreltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 6 - 20 cm -
#38Céramique Montoise
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk met zes borreltjes en een rond schoteltje. Twee haakjes opnieuw te monteren. Gemerkt. Eén kopje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 28 cm -
#102Céramique Montoise
Twee vazen op voet en een mandje van meerkleurig aardewerk. Tijdperk art deco. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 12 & 24 cm -
#97Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit drie borden, drie kopjes, één ondertasje, een schaal, twee vazen, een bonbonnière, een potje3,5 en twaalf borreltjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 3,5 - 27 cm -
#111Schoonhoven, Holland
Een lot aardewerk, bestaande uit een jardinière en een vaasje met meerkleurige decors en een bonbonnière met blauw op wit decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 7 - 15 cm -
#14Céramique Montoise - Ären
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje, een vierkante cachepot, een kandelaar en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 9 - 14 cm -
#48De Olde Kruyk
Een lot meerkleurig aardewerk met bloemendecors, bestaande uit een dekselvaas, een oorvaas, een bolle vaas, een kruikje en een emmertje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 40 cm