Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.

Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.

Three pieces of crystal and glassware, consisting of a colorless vase on piedouche (edge damage), a colorless Italian glass vase and an ashtray of cut blue Bohemian crystal.
97
h: 6, 18 & 26 cm
Estimate: 2428
Catalogue #97
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #257

    Een lot van 6 kristallen vazen met divers decor, kleur en grootte, waarvan 1 gemerkt Val Saint Lambert.

    A lot of 6 crystal vases with various decor, color and size, of which 1 marked Val Saint Lambert.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 10-35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #115
    Val Saint Lambert

    Een paar kandelaars met vier lichtpunten van kleurloos geslepen kristal.

    pair of four-light candlesticks in clear cut crystal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 9,5 cm
    Estimate: € 30 / 45
  • #93
    Studio Artis

    Een tinnen wijwatervat met decoratie van moeder en kind.

    A pewter holy water font with decoration of mother and child.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #95

    Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.

    lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24,18, 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #120

    Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.

    A lot of two cut colorless crystal ashtrays, the high one marked Sèvres and the low one Val Saint Lambert (Slight damage to the corners). We add a colorless glass ashtray.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 & 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #260

    Een groot lot glas en kristal 11 items, met karaffen, vazen en schalen, kleurloos en gekleurd.

    A large lot of glass and crystal 11 items, with decanters, vases and bowls, colorless and colored.
    No longer available
    Online only
    Dim. L.24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #263

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    A vase of cut colorless crystal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #156
    Crystal Maastricht

    Een paar kleine vaasjes in gegoten kristal, blauw en mauve in de massa.

    A few small vases in molded crystal, blue and mauve in the mass.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #106
    Lladro

    “De conversatie.” Porseleinen beeldje, gedateerd 1980.

    “The conversation.” Porcelain figurine, dated 1980.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #274

    Een lot van 5 kunstboeken, met onderwerp: De vlaamse primitieven, Willink, Ensor, Breitner en Rembrandt.

    A lot of 5 art books, with subject: The Flemish Primitives, Willink, Ensor, Breitner and Rembrandt.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #299
    Val Saint Lambert

    Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #170
    Val Saint Lambert

    Een kristallen kleurloze schaal op voet. Bovenin gemerkt.

    A crystal colorless bowl on a foot. Marked at the top.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x Ø 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #88
    Viners of Sheffield

    Een verzilverd metalen theepotje.

    A silver plated metal teapot.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #125

    “Diploma Aartsbroederschap van O.L.V. van het H. Hart. Druk op papier.

    “Diploma Archfraternity of Our Lady of the Sacred Heart. Press on paper.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33,5 x 48 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #72

    Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.

    A colorless glass vase with gilded rim.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #37

    Twee stuks kristal, bestaande uit een rookgrijs vaasje en een blauwe asbak.

    Two pieces of crystal, consisting of a smoky gray vase and a blue ashtray.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8,5 & 15 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #14

    Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.

    Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #252

    Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.

    Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #271

    Een pickmand met bordjes, bestek en bekers voor vier personen. Nieuwstaat.

    No longer available
    Online only
  • #66
    Goebel, Germany

    “Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.

    "Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #77

    Een mondgeblazen blauw glazen vaasje met sporen van kleur onderaan.

    A mouth-blown blue glass vase with traces of color at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #203
    Jacques

    “Historisch overzicht van de locomotief.” Een plakboek, volledig.

    No longer available
    Online only
  • #171

    Een vintage kristal kleurloos vaasje op zwart vierkante voet.

    A vintage crystal colorless vase on a black square foot.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x Ø 9 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #110
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.

    A lot of colorless crystal, consisting of a cut ashtray, a triangular vase (small flakes), a lobed ashtray and a bottle coaster with a cut rose decor.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #214

    Twee zeskantige schotels van wit metaal.

    Two hexagonal dishes of white metal.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 30 & 28 x 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #186

    Een verzilverde lampadaire naar Art Deco ontwerp.

    A silver plated lampadaire after an Art Deco design.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #87

    Een lot van 5 strips met hardcover, oude editie, waaronder Kuifje “Le Crabe aux pinces d’Or”. En 4 versies van Jo, Jette et Jocko.

    A lot of 5 old edition hardcover comics, including Tintin “Le Crabe aux pinces d'Or”. And 4 versions of Jo, Jette et Jocko.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #1
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.

    A colorless crystal dish with a satined decor of a black grouse. Marked.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #224

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit drie dienbladen, een theestel zonder deksel, een theepot, enz.

    No longer available
    Online only
  • #141
    Matchbox Dinky Collection

    Twee modelautootjes op schaal 1:43: - DY-11 1948 Tucker Torpedo. - DY-16 1967 Ford Mustang Fast Back In originele doosjes.

    Two 1:43 scale model cars: - DY-11 1948 Tucker Torpedo. - DY-16 1967 Ford Mustang Fast Back In original boxes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #105

    Een lot van 2 porseleinen putto boeksteunen. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A lot of 2 porcelain putto bookends. Marked and numbered at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 11cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #109

    Een mis-en vesperboek.

    A mass and vespers book.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #148

    Een witgelakte loomchair.

    A white lacquered loom chair.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 80 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    "Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #116
    Maria Innocentia Hummel

    lot van 2 Hummels; -Hum 630 Jungbauer, For keeps, #102, gesign onderaan, in originele doos -Hum 629 Jungbäuerin, From me to you, gesign onderaan, in originele doos

    lot of 2 Hummels; -Hum 630 Jungbauer, For keeps, #102, signed at the bottom, in original box -Hum 629 Jungbäuerin, From me to you, signed at the bottom, in original box
    No longer available
    Online only
    Dim. 9cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #173
    Val Saint-Lambert

    Een paar kleurloze kristallen kandelaars. Onderaan gemerkt.

    A pair of colorless crystal candlesticks. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 12 cm
    Estimate: € 25 / 50
View all auction items ›

Online-Only Varia 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More