Similar lots by type
-
#522Karel-Jan Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991
“Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Etude d’un homme assis”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 16,5 cmEstimate: € 40/50 -
#359PANPeriod: 07/02/1963
‘Naakte vrouw’. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Nu assis”. Pastel sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 60 x40 cmEstimate: € 40/45 -
#80
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 450/550 -
#152Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#322
“Hoevezicht” & “Staand naakt”. Twee potloodtekeningen op papier. De tweede gesigneerd ‘Frans Claessens’.
“Vue de ferme” et “Nu debout”. Deux dessins en crayon sur papier. Le deuxième signé Frans Claessens.No longer availableDim. 25 x 35 & 50 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#292
“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#469George Van RaemdonckPeriod: 1888-1966
“Interieur”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Aquarelle et encre sur papier. Signée.No longer availableDim. 22,5 x 18 cmEstimate: € 100/120 -
#129Kactonin?
“Burcht in de bergen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1938.
“Forteresse dans les montagnes”. Fusain sur papier. Signé et daté 1938.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 25/40 -
#184Emile PuttaertPeriod: Brussel 1829 - Aywaille 1901
“Zicht op de Kathedraal van Antwerpen vanaf Linkeroever. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers depuis la Rive Gauche”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#82
“Zicht op het Steen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
“Vue du Steen”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘65.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 25/40 -
#502Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005
“Compositie met kip”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition avec poule”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 69 x 56 cmEstimate: € 200/220 -
#679
“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100/150 -
#669
“Stadszicht”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Vue de ville”. Acrylique sur papier. Non signée.No longer availableDim. 116 x 85 cmEstimate: € 80/100 -
#529Mietje BoonenPeriod: °1939
“Jonge vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Jeune femme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#759
Drie iconen: Christus gedoopt, het lege graf van Christus en de Aartsengel Michael. Recent werk.
Trois icônes: le baptême du Christ, le Christ sorti du tombe et l’archange Michel. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 21 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#617
Een vruchtbaarheidsbeeldje van terracotta in Nok-stijl.
Statuette de fertilité en terre cuite. Style Nok.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140 -
#285
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants avec un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,93 gEstimate: € 500/600 -
#101Gouda
Een pot en een schaal van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Gemerkt.
Pot et plat en faïence polychrome décorés de fleurs. Avec marque sous la base.No longer availableDim. Ø; 20 & 33 cmEstimate: € 25/35 -
#664E. Bouillon
“Berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage montagneux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 74 cmEstimate: € 100/120 -
#103
Een siervaas van eierschaalkleurig porselein met twee handgeschilderde decors en met verguld bronzen monturen.
Vase décoratif en porcelaine de couleur naturelle aux décors peints à la main et aux montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#817
Een hanglantaarn van brons en glas met een Griekse rand.
Lanterne en bronze et verre avec bordure à la grecque.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 250/300 -
#829François Désiré Odobez
Een oeil-de-boeufklok met een handgeschilderd decor rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendule oeil-de-boeuf à décor peint à la main entourant le cadran émaillé.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#824Marriott, Northampton
Een staande klok in gesculpteerd eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde metalen wijzerplaat. Gemerkt.
Horloge de vestibule en chêne sculpté. Cadran peint à la main. Avec marque.No longer availableDim. h: 228 cmEstimate: € 200/300 -
#834
“Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.
“Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 119 cm (beeld)Estimate: € 400/600 -
#503
“Man met lampion en gans”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1900. Onderaan gesigneerd.
“Homme au lampion et oie”. Netsuké en ivoire sculpté. Vers 1900. Signature sous la base.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 80/100 -
#407Nimy
Een kaststel van rood aardewerk, bestaande uit twee siervazen en een jardinière. Onderaan gemerkt.
Garniture de cabinet en faïence rouge, comprenant deux vases et une jardinière. Marque à la base.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30/35